9qu8zc8q4tl-moje-fotka-n.jpg

Lucie Nejedlová

Na Naučmese od 28.9.2015, vedl/a kurzy pro 11 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Jsem Lucie a žiju v lese.

Věnuju se floristice ve svém Květinovém Ateliéru 26 v pražském Braníku

 

“Floristika je mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři.”

 

Můj ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 skýtá nekonečné možnosti, jak tvůrčím způsobem relaxovat. Naučím vás, jak z obyčejných květin vytvořit neobyčejné květinové dílo. Na mých kurzech si odpočinete od všedních záležitostí, vstřebáte nové znalosti, získáte kreativní dovednosti a navíc si své výtvory odnesete domů.

Otevřela jsem vlastní Květinový Ateliér 26 a Květinovou školu, protože mi v Čechách chyběla alternativa ke klasickým květinářstvím a kurzům floristiky. Líbí se mi květiny v přirozené podobě, ne zvrhlá estetika doprovázená spoustou umělých materiálů. Rozhodla jsem se tedy jít přirozenější cestou…

Moje Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Tvořím z darů Matky přírody, uvolněně, nespoutaná žádnými floristickými pravidly, jež vymyslel až člověk v nepochopitelné potřebě mrzačit přirozenou krásu květin.

Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás. Máte-li rádi přírodu a květiny, jste tu správně.

Ráda se podělím o své znalosti a zkušenosti a inspiruji vás k vlastní tvorbě. Stačí jen přijít a prožít ten krásný čas, obklopeni květinami, barvami a vůněmi… inspirovat se a vytvořit své vlastní květinové umělecké dílo, jež potěší vaše oko a zahřeje u srdce pokaždé, když na něj pohlédnete a nebo pomyslíte.

 

Lucie

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.