2u5h5b6whzviyri-74219002-2691850224200694-5058965497475760128-n.jpg

Lucie Mösr

Na Naučmese od 28. 9. 2015, vedl/a kurzy pro 17 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

„Květiny jsou mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři…“


Od dětství miluji květiny, přírodu, umění a krásu ve všech podobách. Život mě však zavál na nejrůznější místa a nasměroval do naprosto odlišných profesí, kde tvůrčí stránka mé osobnosti strádala. Tak jsem se rozhodla tvořit jako samouk a nechat si floristiku jako svého koníčka. A jelikož snad odjakživa fotím, vždy jsem své výtvory dokumentovala a ukazovala všem okolo. Tak vlastně vzniklo mé portfolio, které si získává čím dál více obdivovatelů, příznivců a nových klientů.

A tak jsem vytvořila vlastní ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26. Nekonvenční z jednoho prostého důvodu: chtěla jsem mít vše čistě přírodní. Bez plastových obalů, kýčovitých doplňků, dekorací a igelitek.

Chtěla jsem vytvořit místo, kde zapomenete na všední starosti a ocitnete se v jiném světě – v rozkvetlém kousku přírody uprostřed města. Inspirující ateliér, kde tvořím a kde také svou výtvarnou, řemeslnou i floristickou tvorbu ukazuji světu. A v neposlední řadě Květinovou školu, kde své zkušenosti, znalosti a dovednosti předávám dál svým osobitým způsobem.

Jsem ráda, že se vám v mém tak trochu jiném květinářství líbí. A jestli jste tu ještě nebyli, jste srdečně zváni.

 

Naše hodnoty:


1. Tvoříme z čerstvých nebo sušených květin

2. Používáme ryze přírodní materiály

3. Šetříme přírodu – třídíme odpad a neplýtváme materiálem

4. Naše tašky a obaly jsou výhradně přírodní a papírové

5. Vytváříme pro vás příjemnou domácí atmosféru s útulným posezením

6. Spolupracujeme především s českými výrobci a dodavateli

7. Tvoříme v souladu s přírodou a jejími cykly – klademe důraz na sezónnost

8. Vždy vám ochotně poradíme – nevíme sice vše, ale umíme to zjistit

 

Naše poslání:


Chceme šířit myšlenku květinové tvorby inspirované přírodou, v celé její rozmanitosti, divokosti a přirozenosti. Rozvíjet naší květinovou školu na vyšší úrovni, než je v naší zemi obvyklé. Předávat naše dlouholeté znalosti, zkušenosti a dovednosti. Nabízet kvalitní české produkty.

Lucie

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?