7t9099zb0g48mvl-logo-velke.jpg

Lucie Mösr

Na Naučmese od 28. 9. 2015, vedl/a kurzy pro 20 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

„Květiny jsou mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři…"
 
Jsem Lucie a žiju v lese. Miluju přírodu a hluboce souzním s myšlenkou wabi sabi. Snoubí v sobě totiž krásu pomíjivosti, jednoduchosti, skromnosti, nedokonalosti, nedokončenosti, asymetrie a neobvyklosti… Ráda se učím, zkouším, objevuju. Miluju starožitnosti, opuštěná místa a oživování starých věcí. Celý život fotím, zachycuji střípky světa kolem sebe, vyrábím keramiku a maluju obrazy. Floristickou tvorbou se příležitostně zabývám téměř 15 let a posledních 5 let intenzivně.

Chtěla jsem vytvořit místo, kde zapomenete na všední starosti a ocitnete se v jiném světě – v rozkvetlém kousku přírody uprostřed města. A tak vznikl 26. srpna 2017 v pražském Braníku můj přírodní Atelier 26. Inspirující prostor, kde tvořím a kde také svou výtvarnou, řemeslnou i floristickou tvorbu ukazuji světu. V březnu 2019 jsem jej přesunula do pražských Stodůlek, kde jsem se narodila a kruh se tak uzavřel.

Vedla k němu dlouhá cesta, na které jsem nasbírala zkušenosti z mnoha oborů a které nyní mohu plně uplatnit v tomto mém vlastním „uměleckém projektu“. Celý příběh si můžete přečíst tady.

Jsem šťastná, že mohu každý den dělat to, co mně baví a naplňuje a ráda se o tuto radost podělím i s vámi – ať už přijdete jen tak na návštěvu, vychutnat si atmosféru mého ateliéru nebo na mých kurzech, na kterých vám předám i nějaký ten kousek svého umu.

Lucie

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?