Vánoční výběr kurzů
Linda Nezhybová

Linda Nezhybová

Na Naučmese od 22.9.2014, vedl/a kurzy pro 308 účastníků. Navštívil/a 24 kurzů.

Ahoj, jsem Linda. Vystudovala jsem Multimédia na VŠE. Už při studiu jsem nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později jsem se začala živit svými internetovými projekty a tvorbou grafiky na volné noze.
Baví mě cestovat, zamilovala jsem se do Vietnamu, Thajska a Bali, o kterém jsem pro vás připravila kurz Digitální nomádkou krok za krokem a taky bloguju  na Nomádka.cz.

Grafiku tvořím ve svém profesním i volném čase. Nepovažuji se za žádného grafického Boha, podle mě je na světě spousta lepších grafiků, než jsem já. Ovšem jsem schopná si graficky vyrobit vše, co potřebuji, aniž bych k tomu potřebovala někoho dalšího, což je pro mě strašně skvělý osvobozující pocit, který bych ráda naučila i vás.

Baví mě pracovat na různých projektech. Momentálně se nejvíce bavím svým e-shopem s kšandama - "Kšandy Lindy" a Psaním Hravě - učíme lidi psát všemi deseti formou her.

V létě pořádám Nomad Camp, "tábor" na Moravě pro všechny české i slovenské digitální nomády, mrkněte se určitě na web pro více informací. 

Linda

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.