Zneužití - co vše sem patří a jaké jsou následky

12zlo5x6a78h0b8-mg-7958.jpg

Barbora Podolcová

Prostřednictvím propojení vědy a spirituality pomáhám lidem k nalezení vlastního potenciálu. Veškeré své metody podkládám vědeckými důkazy. Čím jsem specifická? Vycházím z globální a mezikulturní perspektivy a říkám Více o lektorovi »

210dwru58xsjwk0-cover-photo-zneuziti.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Žijeme ve společnosti založené na egu, kde je zneužití stále nástrojem mnoha lidí, jak uspokojit své potřeby. Zneužití nemusí být jen fyzické, nýbrž také mentální, emocionální, finanční aj., dokonce existuje i spirituální zneužití.

Oběti zneužití se nepotýkají jen se ztrátou sebeúcty, ale otřesný zážitek zanechá energetické stopy v jejich těle. Tyto stopy zablokují přijímání, oběť si do života nemůže přitáhnout nic přínosného, a tak se ocitá v začarovaném kruhu, kdy podvědomě stále vyhledává lidi podobné pachateli, protože se snaží navrátit si ztracenou sebeúctu tím, že je chce tentokrát ,,porazit". Jenže to se jí samozřejmě nemůže povést.

Oběť to ale nevidí, myslí si, že je něco špatně v ní, když se jí to pořád děje, a tak se propadá stále níž a níž. Další důležitou informací je, že je třeba si uvědomit, že dobře zneužívá jen ten, kdo sám zažil zneužití.

Setkali jste se se zneužitím v jakékoli podobě či roli a máte zájem mu porozumět více? Připojte se 28.5. v 19:00 na můj webinář zdarma. Pomohu vám vše lépe pochopit a povím vám metody, jak s následky zneužití pracovat, aby se nestaly celoživotním vězením.

Link na připojení: https://zoom.us/j/92358161226?pwd=SFJ0ZWp6emJQNGd3bVFWOCtLS3NOZz09
Heslo pro vstup: 6UQrc0

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?