Žij své sny a přání

20150117-162830-ilm-naucme-se.jpg

Iva Linda Maruščáková

Jungiánská psycholožka, psychoterapeutka a také veganka a thaiboxerka. Základem je pro mne vědomé rozhodování o tom, jak tvořit svůj život. Zahrnuje to zároveň i poznání nevědomých částí nás samých, schopnost rozumět sám Více o lektorovi »

3xizilleho2-dream-2063053.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Příběhy mnoha úspěšných a hlavně spokojených lidí se často shodují v jedné věci: tito lidé šli za svým snem, a dosáhli ho. Díky němu se teď probouzejí v realitě, která je nabíjí velkou dávkou spokojenosti a energie pro další práci, projekty a celý život.

Takto můžeme žít všichni - své sny nemusíme blokovat nebo stát "raději pevně nohama na zemi" :) Můžeme si je často docela dobře naplánovat a propojit se svým současným životem.

I já jsem toho živým příkladem, podařilo se mi takových snů dosáhnout. A velmi ráda s vámi budu pracovat metodami hlubinné psychologie a koučinku na realizaci těch vašich.

Vše můžeš vzít poměrně jednoduše do svých rukou a několika jednoduchými tipy podpořit splnění svých cílů a přání - v práci, vztahu, zdravotní oblasti, kdekoliv ty sám/a chceš.

***

A co nás od naplnění našich přání nejčastěji zastavuje - a na čem budeme pracovat na tomto workshopu i my? 

1. Někdy třeba hned nevíme jak na to, abychom své sny začali žít, a blokujeme se dál vlastními strachy nebo obavami. Nebo obavami těch kolem, které jsme přijali za své. Je dobré si své bloky zmapovat a vědomě se rozhodnout, s jakými z nich se rozloučíme. 

2. Někdy třeba na vlastní sny ve víru života zapomeneme... Schválně - jaké jste měli sny, když jste dospívali? Jaké když jste začali studovat, pracovat...? A kolik z nich dnes žijete? 

A někdy své vlastní sny zapomeneme záměrně. Protože si nevěříme, že bychom dokázali tak úžasné věci, protože jsme ztratili odvahu nebo víru. Protože jsme se začali "raději držet při zemi" nebo dlouho poslouchali negativní hodnocení od druhých. Tak dlouho, až jsme si ho sami zvnitřnili.

Pak je na čase tyto negativní emoční vzorce poznat a nahradit novými - emočními vzorci úspěchu. I na ty se společně podíváme. 

Budeme pracovat nejen s racionální, logickou a vědomou částí, ale také s tvým nevědomím, emocemi a hlubšími vrstvami psychiky - ty nám často napoví rychleji, co si skutečně přejeme. A často nám také ukážou jednoduché a mnohem efektivnější cesty ke splnění a k tomu, jak být díky tomu šťastný/á.

3. Pak budeme hledat to, jak tvé sny realizovat teď a tady - v tvém aktuálním životě. Prakticky: Sám/a si sestavíš plán dalších kroků - se kterými můžeš začít třeba hned po skončení kurzu.

4. Aby tě nadšení nepřešlo :), odneseš si také několik tipů k tomu, jak pracovat dál se svým Vnitřním kritikem, jak se sám/a motivovat, kdyby ti náhodou docházely síly a další způsoby, jak sám/a sebe podpořit v další realizaci svých přání.  

***

Po kurzu: 

  • lépe budeš vědět kým jsi
  • lépe si utřídíš, jak v oblasti, která tě zajímá (profese, vztahy, životní směr..), chceš dál pokračovat
  • podíváš se na svá hluboká přání a sny
  • najdeš si cestu, jak je reálně naplnit
  • odejdeš s konkrétními kroky a plánem 
  • naučíš se jak sám/a sebe podpořit v dalším směřováním za sny

Jaké metody na kurzu použijeme? 

Koučink a hlubinná psychologie. 

"Jediná nemožná cesta je ta, na kterou se nevydáme."

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?