Ženo, pojď se podívat, jak jsi skvělá, ano, i ty

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

5u5qnv9s0dvkfli-girl-2696947-340.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Není jednoduché ukázat se světu jen tak, bez masek a líčidel, bez her. Proč?

Pocity nedokonalosti, pocity nedostatečnosti, pocity oddělenosti, pocity malosti - tyto a mnohé další nás provází od dětství. Možná jsme nebyli dostatečně oceněni rodiči či blízkými osobami. Možná ano, ale cítily jsme to jinak. Dodneška, i když jsme dospělé, je to v nás. A bohužel to ovlivňuje celý náš život. Dáváme na sebe make-up, masky - barvami přetvářek se snažíme být lepší, ukázat se prostě z té lepší stránky, snažíme se, aby nás ostatní přijali, aby nás akceptovali. A přitom to není třeba. Přitom jsme jako ženy krásné všechny. I když nám média a okolí třeba tvrdí něco jiného.

Pojďme si společně popovídat o našich bolestech a smutcích, o tom, jak bychom to rády, ale zatím se bojíme cokoli změnit, udělat. Pomůžu vám, abyste v sobě uviděly někoho jiného - totiž ne tu neschopnou a škaredou ženu, ale nádhernou bytost, která si zaslouží vše krásné. 

V tomto kurzu nás bude max. 5, abychom mohly být co nejvíc konkrétní. Jde mi to váš pocit bezpečí, důvěry. Abyste překonaly ostych, který je prostě normální. Budeme si prostě povídat. Povím vám, jak já sama si prošla cestu k sebelásce, co jsem zažila.. a jak jsme to zvládla. 

Pokud potřebujete opravdu soukromí, můžete si se mnou domluvit individuální setkání. Najdete také v nabídce mých kurzů. 

Technické informace k setkání:

Setkání proběhne v aplikaci ZOOM. Proto je nejlepší, když budete mít aplikaci staženou v počítači. Po přijetí platby vám zašlu do e-mailu odkaz, na který už jen kliknete v uvedený den a čas.

Těším se na vás.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.