Vzdělávací kurz FENG SHUI

1put4fnclw9-pakua.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Mnoho z nás se stále častěji zamýšlí nad tím, jak co nejlépe zharmonizovat svůj život. Máme zájem o zlepšení svého bytu, zdraví nebo vztahů se svým okolím svým okolím.

Proměňovat je možné obytné prostředí jako celek. Po tisíce let lidé naslouchali svojí intuici. Svoje obytné prostředí si lidé přizpůsobovali podle toho co vnitřně cítili, že je pro ně vhodné. Život člověka byl v harmonii také s jejich okolím.

Prostředí kolem nás se neustále vyvíjí a proměňuje, což se týká i našeho bydlení a zdraví. Jedním z možných řešení těchto požadavků a potřeb je dávné učení Feng Shui. Jsou to principy, kterými se můžeme řídit tak, abychom byli schopni zachytit jemné změny univerzální životní energie v nás a okolo nás, souvisí prostě s jemnými vztahy života k našemu obytnému prostoru.

Protože je to nauka velmi univerzální lze ji uplatnit kdekoliv na Zemi. Praktické využití zpracování návrhů podle Feng Shui je možné použít při tvorbě domů, interierů a obytného prostoru vůbec.

Jedním z principů Feng Shui je neustálá proměna a opakování všech dějů okolo nás. Týká se to například ročních období, průběhu dne nebo periody lidského života. Podle toho kdy, nebo v kterém roce se člověk narodí, takovou energii nebo chcete li povahu si s sebou nese. Podobný charakter mají i místa a stavby na nich. Tuto časovou posloupnost neboli postupné proměny energie pojmenovává Feng shui jako projevy fází pěti živlů. Jsou to oheň, země, kov, voda a dřevo....
                                                                    

1.modul  9.2.2019 10-17

 • Pět prvků feng shui v designu interiéru a exteriéru.
 • Trilogie tří seminářů je částečně informativní, částečně praktický.
 • Dozvíte se, kde jsou kořeny této metody.
 • Je určen těm, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak použít pět prvků v designu interiéru Vašeho domova. Jak styl v designu ovlivňuje naši vnitřní naladění, jak se orientovat ve výběru zařízení nábytku, dekorací,interiérových látek, jak barvy ovlivňují naše emoce, jaké volit rostliny do konkrétních místností domova a další zajímavá témata a propojenosti pěti prvků a designu.
 • Podíváme se stejnou optikou i na exteriéry z pohledu pěti prvků,terasy, balkony. 

2. model 16.3.2019 10-17

 • Pakua, je další metoda feng shui, která pracuje s konkrétním půdorysem Vašeho domova.
 • Rozdělíme si ho na devět oblastí, které přímo korespondují s oblastmi Vašeho domova ( bytu, domu) a dozvíte se, jak se tyto kvality promítají, zrcadlí do Vašeho života. 
 • Je to zajímavé téma, reflektující podstatu a povahu půdorysů a Vy se naučíte s tím pracovat, abyste v rámci svých možností dosáhli harmonie a cítili jste se doma pohodově. Dostanete instrukce ke třetímu, praktickému dílu. 

3. model 30.3.2019 10-17

 • V posledním díle této feng shui trilogie zúročíte informace z druhého dílu. Zde ale budete pracovat s Vaším osobním půdorysem bytu
 • Naučíte se ho sami rozdělit, pojmenovat podle metody Pakua a projedeme si společně kvalitu jednotlivých sektorů. Vy sami si budete uvědomovat, jaké kvality daný stav zrcadlí. Na základě tohoto poznání si uděláme korekci.
 • S sebou plánek bytu, sešit, úhloměr, tužka, pastelky, kružítko,pravítko, propiska. 

Doprovodné fotky

 • 5o9j7imey6t-mg-7262.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?