Využívejte naplno svůj potenciál

1x5olilyi43ey2m-zdenek-hendrych-cv-3.jpg

Zdeněk Hendrych

Jako lektor a průvodce osobnostním rozvojem rád vytvářím prostor bohatý na podněty, které vedou účastníky k objevování jejich silných stránek, životních hodnot, postojů a osvojení si nových dovedností, které pak mohou Více o lektorovi »

1x5olilyi43ey2m-zdenek-hendrych-cv-3.jpg

Zdeněk Hendrych

Jako lektor a průvodce osobnostním rozvojem rád vytvářím prostor bohatý na podněty, které vedou účastníky k objevování jejich silných stránek, životních hodnot, postojů a osvojení si nových dovedností, které pak mohou Více o lektorovi »

29xxoy1cxcxf9t9-mag-rebele-people-potential-talent-workforce-job-performance-2400.jpg
Sokolov (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Chcete se posunout, zlepšit svůj osobní nebo profesní život? Potřebujete vyřešit problém, učinit změnu, vyrovnat se s vlastními pocity nebo s životní situací? Pokud jste si odpověděli ano, nabízím vám osobní koučink.

Během setkání vám nebudu radit, ani určovat, jak máte žít a co dělat. Budu vaším průvodcem a podporovatel na cestě ke změnám. Vy nejlépe víte, co je pro Vás OK a co ne, čeho chcete dosáhnout, kdy se cítíte šťastný, jaké máte přání, touhy atd. Odpovědi na své problémy, máte v sobě. Já vám pomohu tyto odpovědi najít a aplikovat je do praxe, udělat z nich opakováním přirozenou součást Vašeho života.

Ve své koučovací praxi využívám “Na osobu zaměřený přístup”, který vychází z humanistické psychologie (viz níže).

Jak bude setkání probíhat?

Na začátku setkání si promluvíme o vašem tématu či cílech, které jsou pro vás aktuální, co a proč chcete změnit, s čím pomoci. Následně probereme detailně vaši situaci. Budu vám pokládat otázky, které vám pomohou podívat se na realitu z více úhlů pohledu. Podíváme se na příležitosti, které vám může změna přinést, sami budete postupně nacházet řešení i tam, kde jste předtím žádná neviděli. Nakonec si stanovíte plán, který vám pomůže uskutečňovat definované změny. Během koučování se začnete rychle učit, řešit své potíže a zároveň poznáte techniky, díky kterým můžete časem koučovat sami sebe.

První schůzku poskytuji zdarma, abyste se mohli rozhodnout, zda vám koučink sedí a může vám přinesl to, co očekáváte. Není podstatné, v jakém oboru pracujete, jakou máte pozici nebo zkušenosti. Rozhodující je vaše otevřenost a chuť učit se a dělat změny.

Co díky koučování získáte?

  • nastavíte si své cíle
  • uvědomíte si své priority
  • prohloubíte si své sebepoznání – poznáte své potřeby, schopnosti a silné stránky
  • získáte motivaci dělat změny a rozhodnutí v nečekaných životních situacích
  • snáze se vyrovnáte s náhlými životními změnami

Co znamená “Na osobu zaměřený přístup v koučování”?

Tento přístup je charakterizován vysokou měrou nedirektivnosti a nemanipulovatelnosti, respektem ke klientovi a k jeho potřebám. Pomocí specifických komunikačních postupů vede k tomu, že si klienti sami postupně odhalují a uvědomují své osobní i pracovní cíle a potřeby, a hledají cesty k jejich řešení. Jeho zakladatelem je významný americký psychoterapeut Carl R. Rogers.

Víš, že Zdeněk vede také tyto kurzy?

Víš, že Zdeněk vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.