Video kurz

Vezmi život do svých rukou

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

23utkecpshy9f54-meditujici-zena-obrazek.jpg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Všechno, co se nám v životě děje, souvisí s námi, se stavem naší mysli. Jakmile si to uvědomíme, máme život ve svých rukách. Stačí se jen zaměřit dovnitř, do svého nitra. Pak jsme tvůrci, nikoliv oběti.

V průběhu čtyř týdnů si budete pouštět videa s teorií, meditacemi (ty jsou nejvíc!) a interpretacemi meditací. K tomu ode mne dostanete meditace ve formátu MP3, abyste si je mohli stáhnout do telefonu a měli je kdykoliv po ruce.

CO ZÍSKÁTE:

Provedu vás čtyřmi meditacemi (4 videa, celkem jedna hodina). Řekneme si, jak meditovat. Nahlédneme do nevědomí a uděláme změny v mysli. Abyste byli spokojenější, uvolněnější. Víc sami sebou.

Meditace jsou to nejvíc, co ode mne získáte. Pomáhají tam, kde sami sobě a svému životu sice rozumíte, ale vaše vnitřní nastavení jsou silnější, než vy. Pomohou vám překonat sami sebe. Zdánlivě:-) Ve skutečnosti je to naopak, pomohou vám stát se sami sebou. Dovolit si to.

Budeme si povídat (6 videí, celkem jedna hodina). O tom, že vše, co se nám v životě děje, vždycky nějak souvisí s námi. Se stavem naší mysli. V okamžiku, kdy si to uvědomíme, máme život ve svých rukách. Pod kontrolou. Jen trochu jinak, než jsme zvyklí:-)

Pomohu vám s interpretací vašich meditací (2 videa, celkem dvacet minut). Navedu Vás a pomohu pár příklady. Seminář jsem měla tolikrát, že mám zpětné vazby na rozdávání. Vaše intuice doplní ve volných chvílích vše zbývající, co se máte o sobě dozvědět.

PROGRAM MEDITACÍ:

1. Podíváte se sami na sebe zvenku. Jak jste na tom? Divili byste se, kolik toho o sobě nevíme. Jak to máte se svojí osobností, tím, co vytváříte a zázemím, ze které čerpáte?

2. Uděláte změny. Poté, co jste se na svůj život podívali z odstupu, vezmete svůj život do svých rukou. Uděláte změny v mysli, které se vám časem promítnou do života. Samovolně. Aniž byste se museli snažit.

3. Prozkoumáte své okolí. Vše, co máte kolem sebe – lidi, situace, projekty, místa. Je pro vás příznivé? Máte dost prostoru, pro sebe a svůj růst? Ano? Ne? A nastavíte si to po svém.

4. Naučíte se čerpat energii zevnitř. Často hledáme všude kolem, přitom největší zdroj energie máme v sobě. Ideální pro všechny, kdo jsou čas od času (nebo pořád:-) unavení, bez energie.

Vedu řízené meditace. Zavřete si oči a necháte se provázet mým hlasem. Podle pokynů se díváte svým vnitřním zrakem nebo děláte první, co Vás napadne. To Vám přinesla intuice, to je správně.

MEDITACE NA UKÁZKU:

Pokud jste ještě nikdy nemeditovali nebo pokud byste rádi věděli, jak vedu své meditace, tady je jedna meditace na ukázku:

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.