Video kurz

Jak investovat do nemovitostí od A do Z

20150208-165616-nela.png

Nela Kubasová

"Žijeme pouze jednou, ale pokud to děláme dobře, tak i jednou je dost." (Mae West) Jsem pozitivní člověk se zálibou v oblasti osobního rozvoje, cizích jazyků a Více o lektorovi »

20150208-165616-nela.png

Nela Kubasová

"Žijeme pouze jednou, ale pokud to děláme dobře, tak i jednou je dost." (Mae West) Jsem pozitivní člověk se zálibou v oblasti osobního rozvoje, cizích jazyků a Více o lektorovi »

65vaakoz4cxi4xi-pexels-oleksandr-pidvalnyi-7599735.jpeg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Cink, cink, cink - taky to slyšíte? To vám přistávají penízky na účet od vašich nájemců během toho, co vy... spíte, podnikáte nebo si prostě užíváte život.

Potřebujete pošťouchnout, abyste taky začali konečně budovat své realitní impérium? Nebo už ho budujete a chcete zjednodušit svou cestu konkrétními tipy?

Můžete vyzkoušet techniku pokus-omyl, nebo lišácky využít 7hodin s investorkou Nelou a vysosat její mnohaleté know-how a chyby, které ji stály desetitisíce.

Vydejte se na bláznivou 7 hodinovou smršť informací. Ušetříte si tím čas a peníze, které raději věnujte slídění po super investičních příležitostech!

Proč byste se nemohli stát českým Kiyosakim právě vy?

Pronájem bytů je výborná investice, pokud však víte, jak řídit riziko... dobře znáte danou lokalitu, víte jak byt koupit pod cenou, jak ho efektivně spravovat a na co si dát pozor při pronájmu.

Videokurz vám poskytne všechny potřebné informace a návod k tomu, abyste BEZ OBAV mohli začít nakupovat a pronajímat nemovitosti SAMI bez cizí pomoci:

  1. Jak poznat a najít investici, kterou Vám nyní bude z velké části splácet nájemník a do budoucna Vám ponese pasivní příjem.
  2. Krok po kroku se naučíme, jak efektivně vyhledávat nemovitosti (včetně těch pod cenou), na co si dát pozor a v čem je rozdílný přístup investora při koupi a prodeji.
  3. Jak byt co nejrychleji pronajmout a přitom získat dobrého nájemníka, který bude pravidelně platit nájem.

Konkrétní témata a více info na https://www.realitnishaker.cz/investovani-s-nelou

Videokurzem mimo jiné získáte:

  1. Nástroj, který Vám zefektivní postup při analýze nemovitosti
  2. Přes 30 zdrojů a aplikací, které Nela používá pro analýzu lokality
  3. Checklist 20 důležitých vlastností, které by úspěšná investice měla splňovat

Pro zájemce možnost stát se členem VIP komunity (pravidelné informace ze světa realit, sdílení zkušeností a ověřených kontaktů, setkávání podobně smýšlejících lidí atd).

Rozsah videokurzu:

7 hodin (4x blok 90min, diskuze a networking z živé formy kurzu)

V průběhu videokurzu máte možnost shlédnout i diskuzi, networking a sdílení zkušeností účastníků živé podoby kurzu, ze které je pořízen záznam. Díky tomu budete mít možnost nahlédnout do životů podobně smýšlejících lidí. Dnešní svět je totiž především o kontaktech a v oblasti realit to platí dvojnásob.

Kdo videokurz ocení:

  • Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí,
  • lidé, kteří chtějí umět vyhledávat kvalitní investiční nemovitosti,
  • lidé, kteří se chtějí naučit efektivně pronajímat byty nebo už pronajímají, ale nedaří se jim to tak, jak by si představovali,
  • lidé, kteří chtějí pasivní příjem a vyšší zhodnocení než nabízejí banky.

Pozn.: Videokurz je i pro ty, kteří s investováním a nemovitostmi nemají vůbec žádnou zkušenost.

Kurz je založen na několikaletých vlastních zkušenostech. Využijte výhodu, že jsme během procesu investování už některé chyby udělali za Vás a Vy se z nich nyní můžete poučit a ušetřit tak deseti až statisíce. ;-)

Těším se na naši společnou cestu.

P.S. VIP SETKÁNÍ

Po skončení videokurzu nic nekončí...sranda teprve začíná. :-) A to nejen při vašem vyhledávání a investování...abychom vám vaši cestu co nejvíce zjednodušili, budeme rádi když budeme v kontaktu i nadále. Můžete se na nás obrátit s dotazem, získáte přístup do uzavřené diskuzní skupiny bývalých účastníků a také např. konáme pravidelná víkendová VIP setkání, což je víkend plný zábavy, networkingu, sdílení zkušeností v realitách s dalšími investory, sobotní Konference realitních investorů i soutěž o hodnotné dárky. Více informací a termín nejbližší akce najdete na vipinvestor.cz

Jedná se o záznam z živé formy stejnojmenného semináře. Videokurz bude průběžně aktualizován nejnovějšími nahrávkami.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.