Vánoční dílny přírodní kosmetiky

278s6y1zzin-layer-67-copy.jpg

Judita Klimentová

Jsem jeden z gangu snílků, kteří věří, že všechno dobře dopadne.  Jsem babka bylinkářka a mýdlová bublinka.  Jsem cestovatelka do končin blízkých i vzdálených. Jsem Judita a k výrobě domácích přírodních přípravků jsem se Více o lektorovi »

20151019-130926-img-0332.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Letos si uděláme klidné Vánoce beze shonu a bez návštěvy nákupních center. Celé rodině a kamarádům vyrobíme dárky sami - to jsou ty nejlepší, od srdce. Během výroby si užijeme příjemnou vánoční atmosféru, popvídáme si, popijeme čajík a ochutnáme vánoční dobrůtky.

 

Přidejte se na k nám na Vánoční dílny přírodní kosmetiky:

Přineste kamarádům či známým vánoce domů. Vemte jim domácí aromatizér

 

Bylinky zvážíme

 

   

 

 

 

 

 

Lahvičky na domácí aromatizér naplníme olejem a provoníme hřebíčkem a pomerančem. Tohle kombo přinese vánoce do každého domova:)

Hřebíček a pomeranč se hodí na zimu a podzim, protože prohřívají a dezinfikují ovzduší proti chřipkám a rýmičkám. 

 

Obličejový olej do kabelky pro nejlepší kámošky

 

Bylinky zvážíme

 

   

 

 

 

 

 

Do lahvičky nalijeme kapku malinového a mandlového oleje. Společně určitě vymyslíme super kombinace voňavých esencí. Tenhle dárek může mít kamarádka pořád u sebe a vždycky si na vás vzpomene.

Malinový olej má vysoké množství antioxidantů - to abychom zůstaly mladé a krásné. madlový olej jemně zahřívá a hodí se pro všechny typy pokožky.

 

  Sprej po holení použije táta, brácha i děda

 

Bylinky zvážíme

 

   

 

 

 

 

Bergamot a pomeranč nebo citronová tráva a hřebíček? Tenhle sprej po holení desinfikuje, hojí a krásně voní. Stačí dvakrát stříknout a je to! Rychlé a funkční - to kluci ocení.

Pomeranč a hřebíček jemně dezinfikuje. Citronová tráva a bergamot skvěle osvěží. Přidáme špetku kamence, který hojí a dezinfikuje.

 

 Krém na ruce pohladí mamku, babičku i tetu

 

Bylinky zvážíme

   

 

 

 

 

 

 Do doziček namícháme výživný a jemný krém z arganového oleje a bambuckého másla. Přidáme pomeranč, bergamot nebo levanduli. Tenhle krém v zimě prohřeje všechny zkřehlé ruce - to bude mít mamka radost. 

Arganový olej je zázrak z Maroka, který silně vyživuje a vypíná pokožku. Bambucké máslo vyživuje a zároveň ruce chrání proti promrznutí. Levandule hojí, pomeranč zahřeje a bergamot osvěží.

 

 Společně si vyrobíme a nazdobíme 9 voňavých dárečků pro tátu, ségru i kámošku. 

 

Ať už chvíli vyrábíte, nebo budete patlat úplně poprvé - společně to zvládneme tak, že to budou supr dárky! Mám připravené samolepky, štítky, pentličky, mašličky i krabičky - všechno si zabalíme a máme hotovo:)

 

Těšte se na krásnou voňavou atmosféru vánoc se spoustou čaje a sladkých dobrůtek!

 
 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?