Uháčkuj pod stromeček šálu

2s6gflth3jme8pv-img-0943.jpg

Helena Lněničková

Jsem estétka a experimentátorka. Ráda sdílím své nápady a inspiruju ostatní, mé jméno totiž znamená "pochodeň". Baví mě být soběstačná a vyrábět si sama věci, které potřebuju k svému životu: jídlo, oblečení, doplňky, Více o lektorovi »

8ur4tepwwnsyulo-img-0912.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak zaznělo v Pelíškách, nejvíc potěší dárky ručně vyráběné. A taková s láskou háčkovaná šála, nad kterou jsi strávil/a několik hodin, zahřeje nejen kolem krku. Navíc příští rok k ní může přibýt i čepice!
Háčkování je jednoduché a rychle přibývá, je to uklidňující meditativní činnost, kterou můžeš dělat v metru, vlaku nebo na zkouškách sboru. A budeš vypadat děsně cool :)

Naučíme se háčkovat tzv. dlouhý sloupek, který je na šálu vhodný. Mám pro Tebe připravené zbytky vln, na kterých budeš trénovat. Uháčkovat šálu na kurzu nestihneme, to trvá tak 10 hodin. Ovšem naučíme se, jak na to. Ukážeme si, jak začít, jak skončit a jak navázat třásně, taky poradím, kde koupit vlnu a jak správně vybrat. Můžeme se také domluvit na dalším setkání, pokud budeš potřebovat podpořit nebo se objeví nějaký zádrhel.

Kdybys šálu náhodou nestihl/a do Vánoc dokončit, klidně zabal rozdělaný výtvor. Můžeš ji doháčkovat při vánočních pohádkách a obdarovaný ti bude odmotávat klubíčko :)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.