Sociální sítě pro kreativce

50ug118mqum-ekcr6gz7-400x400.jpg

Lenka Šilhánová

Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze, kreativní duše a cestovatelka. K sociálním sítím jsem si našla cestu během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za Více o lektorovi »

50ug118mqum-ekcr6gz7-400x400.jpg

Lenka Šilhánová

Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze, kreativní duše a cestovatelka. K sociálním sítím jsem si našla cestu během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za Více o lektorovi »

4a1zhkwc2d0-socialni-site-pro-kreativce.jpg
Praha nebo Skype, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 20 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Živíš se jako kreativní profesionál, ale nevíš jak se správně prezentovat online? Nebo máš kreativní koníček, ale nevíš jak svůj talent dostat do světa? Díky sociálním sítím můžeš ukázat, co děláš a vytvořit si kolem sebe komunitu lidí, které to zajímá. Naučím tě, jak tvořit obsah, který bude bavit tebe i tvé sledující.

Co se v kurzu naučíš:

  • Jaké jsou sociální sítě a jejich možnosti
  • Jaký obsah tvoří úspěšní kreativci
  • Co tvořit a jak mít vlastní styl
  • Jak zvládnout tvořit obsah dlouhodobě
  • Jak budovat vztahy se sledujícími

Čeká tě vyvážená porce teorie i praxe. Z kurzu si odneseš nejenom potřebné znalosti a vědomosti, ale rovnou i koncepty pro to, co budeš tvořit. Součástí kurzu je i členství v soukromé skupině pro absolventy, kde můžeš následně získat feedback na svou tvorbu, další materiály k navazujícímu samostudiu a propojit se s dalšími kreativci pro vzájemnou podporu a spolupráci.

Na kurzu se nebudeme učit, jak se jednotlivé sociální sítě ovládají. Ideálně přijď se základními či pokročilejšími znalostmi (stačí běžné uživatelské, nepotřebuješ být profík).

Pro koho je kurz určený:

Kreativní profesionály - herce, zpěváky, muzikanty, fotografy, umělce, grafiky... zkrátka kohokoliv, koho živí kreativita.
Kreativní duše, které tvoří pro zábavu ve volném čase, ale rádi by se svůj koníček naučili sdílet se světem.

Co potřebuješ s sebou:

Tužka a papír postačí, případně chytrý telefon. Počítač není povinný.

Proč na kurz ke mně?

Už několik let učím zahraniční herce, jak používat sociální sítě a nově to začínám učit i české kreativce, protože v té naší kotlince máme hromadu talentovaných lidí, kteří by mohli o své tvorbě dát vědět světu právě pomocí sociálních sítí. Více o mně a mých zkušenostech na mém profilu, webu nebo v rozhovoru od Roberta Vlacha pro portál Na volné noze.

Individuální konzultace

Prahu nemáš zrovna za rohem, ale chceš se mnou prodiskutovat sociální sítě? Můžeme se domluvit na online konzultaci přes Skype (nebo jiný program). Po přihlášení ti pošlu dotazník, kde mi napíšeš o všem, co si přeješ řešit, a já konzultaci připravím na míru tvým potřebám - prakticky a s hromadou úkolů, doporučení a dalších kroků.

Nejste si jistí proč a jak byste mohli sociální sítě využít jakožto kreativci? Přečtěte si můj článek, kde to vysvětluji na třech praktických příkladech u různých kreativních profesí.

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.