Šití od začátku 2.

5838210-wp-20160816-18-18-33-pro-3.jpg

Eva Mrázková

Zabývám se textilní výrobou a ručními pracemi mnoho let. Mám to štěstí, že můj koníček se stal také mým celoživotním povoláním. V dnešní době, kdy se dá všechno koupit je potěšení si umět něco originálního vyrobit. Více o lektorovi »

28laarik5rqcesu-person-cutting-white-cloth-2973399.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz navazuje na kurz Šití od začátku 1. Bude-li to potřeba, zopakujeme si, co jste z prvního kurzu zapomněly.

V prvním kurzu bylo mnoho teorie a na šití moc času nezbylo a tak si v tomto pokračování ušijeme konkrétní věc. Nejvhodnější jsou domácí nebo spací kalhoty do gumy, bez poklopce, bez kapes tak, abyste si je zvládly celé ušít se mnou. Uděláme si střih přímo na vaší velikost, střih položíme na látku a správně nastříháme díly, které pak sešijete a samy si dokončíte celé kalhoty.

Abyste měly z kalhot radost a mohly jste je nosit, chtěla bych, abyste si je ušily z vašeho materiálu, který si samy přinesete. Z kurzu si odnesete hotové kalhoty. Myslím, že volba kalhot pro úplný začátek šití je velmi vhodná.

Pokud budete chtít, můžete si i přinést svůj šicí stroj a já vám pomůžu a ukáži, jak ho ovládat a jak na něm šít. Pokud šicí stroj nemáte, nevadí, stroje jsou pro vás připraveny.

Zaujalo vás toto pokračování kurzu? Přihlaste se na některý z vypsaných termínů nebo mi napište mi do Dotazů (pod popisem kurzu) a domluvíme termín, který by vám vyhovoval.

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?