Sebekoučink a vizualizace

6yyznfk86d1-dsc-1111.jpg

Daniela Majtnerová

Často stačí opravdu málo - i malá změna může mít velký dopad. Mohu se stát průvodcem na vaší cestě k pružnému a zdravému tělu bez bolesti, vnitřní síle a klidné mysli ;-) Mám za sebou velký životní převrat - odchod ze Více o lektorovi »

6yyznfk86d1-dsc-1111.jpg

Daniela Majtnerová

Často stačí opravdu málo - i malá změna může mít velký dopad. Mohu se stát průvodcem na vaší cestě k pružnému a zdravému tělu bez bolesti, vnitřní síle a klidné mysli ;-) Mám za sebou velký životní převrat - odchod ze Více o lektorovi »

20150112-170801-jak-mohou-obrazky-mluvit-za-nas.jpg
Břenkova 31, Brno, Brno (mapa)

už jen 3 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 5 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Pro koho je workshop určen?

Workshop sebekoučinku zaměřený na vizualizaci je určen všem, kteří si chtějí udělat jasno v tom, co právě dělají nebo v tom, co je čeká, rádi by sami sebe i vše okolo poznali z jiného úhlu pohledu a hledají nové způsoby, jak žít svůj život snadněji.

O co jde?

Sebekoučink znamená koučování sebe sama a spočívá v ovládání specifických a osvědčených technik a postupů vedoucích k uvědomění a následné realizaci myšlenek a vizí.

Kromě umění pokládání správných otázek se v koučování uplatňují i prostorové techniky, kdy máme možnost projít si svoji novou cestu předtím, než ji reálně uskutečníme ve svém životě, a pomůcky, jako např. vizualizace, obrázky, symboly, které napomáhají k prohloubení našeho uvědomění, se kterým můžeme posléze mnohem lépe pracovat tak, abychom dosáhli toho, čeho chceme. 

Proč zrovna obrázky?

Obrázky a symboly na nich vyobrazené pomáhají probudit emoce, vyložit představy a sny, vyvolat a umocnit prožitek, nalézt ztracenou vzpomínku, či uchopit myšlenku a rozvést ji pro nás neobvyklým způsobem.
Také jsou skvělým uvolňovačem skrytého potenciálu a spouštěčem kreativního myšlení, neboť zaměstnávají pravou mozkovou hemisféru.

Často nám umožňují vidět známé věci a životní situace jinak a dát jim tak nový význam, což nám může usnadnit například rozhodování. Námi vybraný obrázek není nikdy náhodný, neboť podvědomě vybíráme ten, co se nejvíce podobá našemu aktuálnímu stavu a rozpoložení.

Sama jsem spíše racionálně a logicky uvažující člověk a jakékoliv pomyšlení na vizualizaci, možné představy v obrazech a podobné způsoby byly pro mě dříve tabu. Jakmile jsem však potenciál obrázků objevila, okamžitě jsem si je zamilovala. 

Co získáte?

  • Vyzkoušíte si osvědčené koučovací techniky a principy vedoucí k hlubšímu uvědomění
  • Poznáte způsob, jak lze s obrázky pracovat a co vám to může přinést
  • Získáte zajímavý a nevšední vhled do svých nápadů a myšlenek 
  • Odnesete si znalost toho nejdůležitějšího, abyste mohli začít sami sebe koučovat 

Čeká na vás na 300 různých obrázkových kartiček, tak neváhejte a přijďte!

Workshop se koná v příjemném prostředí, kde bude připraveno i malé občerstvení.

Víš, že Daniela vede také tyto kurzy?

Víš, že Daniela vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?