Sbalte si jako profík - cestování prakticky a bez stresu!

3145nnulfh0-img-9502.jpg

Terezie Poláková

Cestování s krosnou je nesmírně osvobozující. Máte totiž vše, co potřebujete, na svých zádech a nic vás nepřekvapí. Tenhle pocit byste měli zažít alespoň jednou za život! Dobře sbalená krosna je ale základ. Jinak vás Více o lektorovi »

3145nnulfh0-img-9502.jpg

Terezie Poláková

Cestování s krosnou je nesmírně osvobozující. Máte totiž vše, co potřebujete, na svých zádech a nic vás nepřekvapí. Tenhle pocit byste měli zažít alespoň jednou za život! Dobře sbalená krosna je ale základ. Jinak vás Více o lektorovi »

3zta38tt4yf-img-9520.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Láká vás dobrodružné cestování, ale představa krosny na zádech vás spíše děsí? Váháte, co byste si měli vzít s sebou a jak si to všechno zabalit? 

Tímhle jsem si také prošla.

Zjistila jsem ale, že stačí pár zásad a z balení se stane zábava a z krosny váš nejlepší pomocník na cestě k úžasným zážitkům. Ráda vám poradím, jak na to.

Je kurz pro vás?

S cestováním, zejména s krosnou, máte zatím jen malé zkušenosti. Krosna je pro vás spíše nepřítel. Nic se v ní nedá najít a je těžká. Cestování s krosnou vás ale láká. 

Řešení?

Naučte se, jak si sbalit krosnu - prakticky a bez stresu!

Co si z kurzu odnesete?

  • Odškrtávací seznam pro cestovatele. Díky němu budete vědět, co si na cestu vzít s sebou a jak to do krosny zabalit. Seznam vám pomůže s přípravou cesty, ať už se chystáte na víkend do Barcelony, nebo na trek do Patagonie.
  • Skvěle zabalenou krosnu. Aby pro vás měl kurz maximální přínos, vezměte si s sebou krosnu i s vašimi věcmi (alespoň přibližně). Společně si vše projdeme, nastavíme, upravíme a zabalíme tak, abyste věděli, kde co kdykoliv najít. Pokud si s sebou krosnu nemůžete přinést, nevadí, budu tam mít svoji na ukázku.

Během našeho povídání také zjistíte, proč bez slivovice, kobercovky a odpadkového pytle na cesty nevyrážím.

Dám vám tipy, co na cestách jíst, abyste neměli hlad ani přetížená záda. Probereme, jakou si vzít kosmetiku, jak si na cestách můžete přivydělat a mnoho dalšího. Témata přizpůsobíme tomu, co bude zajímat konkrétně vás. 

Proč vyrazit s krosnou? 

Cestování s krosnou je nesmírně osvobozující. Máte totiž vše, co potřebujete, na svých zádech a nic vás nepřekvapí. Tenhle pocit byste měli zažít alespoň jednou za život!

Proč vyrazit na můj kurz?

Cestování s krosnou je mojí vášní. Ať už na horách, nebo ve městě, stopem nebo letadlem. S krosnou jsem byla na Pálavě, na Balkáně i v Patagonii. Pár kamarádů jsem na jejich první velké cestování připravila, což mě moc těšilo. Jejich pozitivní reakce mne přivedly k nápadu, že bych mohla pomoci i dalším lidem. Třeba právě vám. :) 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.