Punkové podnikání

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Baví mě život na volné noze, pro který se snažím nadchnout i ostatní. Proto vzniknul můj první kurz Punkové podnikání, kde jsem s dalšími freelancery i těmi, kteří to chtěli teprve zkusit, sdílel... Více o lektorovi »

20141026-154625-picjumbo.com-img-4340.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 579 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Během kurzu projdeme celou škálu činností a dovedností, jenž je třeba zvládnout při podnikání na volné noze (v případě Punkového podnikání se zaměřením především na poskytování služeb). Začneme u startu nápadu, uvědomění si vlastní přidané hodnoty i odlišnosti, přes osobní marketing a hledání spolupráce v "terénu" i na internetu, a skončíme u cenotvorby, kariérní strategie nebo tipů, jak si zorganizovat čas a být efektivnější.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu: "Jak vtisknout do projektu sebe samého - jedinou věc, kterou nikdo nemůže zkopírovat?" nebo "Jak dát o svém projektu vědět těm správným lidem?" a mnohé další. Budeme si navzájem sdílet své postřehy a radit, přidám také "veselé historky z natáčení" ze svojí desetileté praxe, ilustrující, jak si v některých situacích poradit. A podíváme se také na možná rizika a narušíme romantickou představu freelancingu jako bezstarostného zaměstnání s notebookem někde na pláži.

Kdo si z workshopu odnese nejvíc:
- ti, kteří o volné noze už vážně uvažují, mají konkrétní ideu, hledají odvahu, inspiraci nebo způsoby, jak se do ní pustit a jsou ochotni se o to podělit
- ti, kteří na volné noze už první měsíce či rok až dva jsou a chtějí najít nový úhel pohledu nebo sdílet své úspěchy i nesnáze

Kdo si odnese méně:
- ti, kteří se chtějí "jen" inspirovat a motivovat, ale konkrétní nápad ještě nemají
- ti, kteří pracují na volné noze už delší dobu nebo se věnují firemnímu podnikání (ale jak praví okřídlené pořekadlo "Opakování je matka moudrosti")

Po skončení dostanete přístup do členské sekce, kde jsou k přečtení další články a videa a kde se budete moci seznámit s účastníky z minulých Punkových podnikání. Více o Punkovém podnikání na blogu, Facebooku a Twitteru

PS: do Řevnic se dostanete pohodlně za 30 minut vlakem z centra Prahy (Hlavní nebo Smíchovské nádraží). Vlak jezdí 2x za hodinu, ve špičce 4x za hodinu.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.