Punkové podnikání za oběd

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Miluju život na volné noze. Píšu články o rostlinné stravě pro vlastní web Vegmania.cz a pořádám kurzy veganského vaření. Jako Lesa Pán radím volnonožcům formou celodenní konzultace v přírodě. Vlastním roční jízdenku ČD Více o lektorovi »

20131003-160532-punkpod-za-obed.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Máte nápad na vlastní projekt a nemáte ho s kým probrat?

Hledáte jiný pohled na to, co už děláte? Na Punkovém podnikání, v kavárnách, ale taky třeba v horách u ohně už jsem slyšel různých snů a vizí hromadu. Baví mě se o nich bavit, dívat se na věc z různých úhlů, ptát se proč. A tak jsem se rozhodnul nabídnout konzultaci a svoje zkušenosti výměnou za pozvání na večeři nebo oběd.

Jak to bude probíhat?

  •  Zaregistrujte se na Naučmese, dostanete na mě kontakt a  napíšeme si e-mail
  •  Budu po vás ve zkratce chtít popsat, jaký nápad či projekt  chcete pořešit. Potřebuju totiž vědět, jestli mě to zajímá/baví  a budu schopen poradit (doufám, že už z názvu je jasné, že  čistě byznysová témata nejsou můj šálek čaje)
  •  Pokud odpovím kladně, domluvíme si termín oběd nebo  večeře (malý háček anebo taky příležitost, jak se na to kdo  dívá - stravuju se vegansky, ale s místem rád poradím)
  •  Potkáme se na obědě nebo večeři a popovídáme si
  •  Pokud budete s konzultací spokojení, zaplatíte jídlo za mě,  pokud ne, zaplatím si ho sám 

Poděkování za inspiraci:
Jako fanoušek knížky "Kraď jako umělec" rád přiznám barvu - k tomuto nápadu inspiroval mě úspěšný kurz Dana Gamrota Osobní produktivita a myšlenkové mapy za kafe a název knížky Keitha Ferrazziho "Nikdy nejez sám".

PS: Pokud bydlíte v Praze a jste na Facebooku, nedávno jsem po vzoru z Ostravy a Olomouce rozběhnul FB skupinu Nikdy nejez sám Praha, díky které se můžete na obědě či večeři potkat třeba s někým ze stejného oboru nebo se stejnými zájmy.

Více o Punkovém podnikání na blogu, Facebooku a Twitteru.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.