Prožitkový workshop arteterapie: nasměruj svůj život tak, jak si přeješ

20140303-165621-ja.jpg

Simona Michalcová

Ahoj, jmenuji se Simona, stále potřebuji něco tvořit, vytvářet a přetvářet. Studovala jsem pražskou oděvní školu obor návrhářství, PVŠ psychosociálních studií, gestalt psychoterapii, arteterapii, aromaterapii. Tato Více o lektorovi »

78fl4f70lpsp45u-3-zena-tema-arteterapie.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Způsob práce tvoření "3D" je technika, při které se sestavují obrazy z různých výstřižků, předmětů. Z nich se poté způsobem koláží, dokreslování, malování  a instalací vytváří obraz naší současné situace, která se dá přímo na místě přetvářet. Tím si tvoříme a nacházíme novou životní cestu a její směr. Uvědomujeme si mechanismy nám vlastní a životní motivace, které naší cestu určují. 

Arteterapie pomáhá nahlédnout díky vytvořenému dílu pod povrch našich vědomých myšlenek a naučených vzorců chování.

Je to kreativní metoda na zpracování různých životních témat. Slouží jako prostředek k hlubšímu sebepoznání, pochopení a léčení vlastního nitra, svých vědomých i nevědomých částí.

Nepotřebujete k tomu výtvarné nadání, spíše naopak.

Neobávejte se, nemusíte umět vůbec kreslit, arteterapie má mnoho dalších tvůrčích technik, jak vyjádřit svoje pocity, emoce, touhy a nevědomé mechanismy. K tomu velice ráda používám různé předměty, techniku koláží, čmárání, práci se symboly, barvami, imaginací.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?