Propojením webových služeb k automatizaci

3t7y392r6f2306m-img-3209.jpeg

Daniel Gamrot

Posledních devět let působím jako trenér osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde mými Více o lektorovi »

20131202-151957-zapiercloud2.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Dnes je internet plný služeb - Google kalendář, Facebook, Twitter, Evernote, Gmail, Dropbox,… A spousty dalších. Také si občas říkáte, že by bylo fajn, kdyby spolu tyto služby spolupracovaly? Kdyby zde byla možnost provázat je tak, aby některé z vašich činností byly (téměř) plně automaticky prováděné a šetřily tak váš cenný čas? Jde to!

Stačí vám jen několik minut na to, abyste dokázali nastavit vzájemnou spolupráci. Nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Troška teorie a cviku a jste schopni zprovoznit spolupráci tak, aby fungovala, jak má - prostřednictvím jednoduchého webového prostředí.
 
Na kurzu se naučíte základy automatizace a práce se službou Zapier, která spojuje zhruba 200 dalších služeb. Kombinací, které můžete vytvořit, je opravdu obrovské množství. A využívat můžete nejen ty již vytvořené jinými uživateli, ale hlavně vlastní.

V průběhu kurzu projdeme:

  • Informace o službách, které jsou k dispozici
  • Ukázkové nastavení automatizace na nejznámějších službách
  • Příklady užitečných automatizací
  • Nastavení vlastních pravidel, které vám odlehčí od některých aktivit
  • Vlastní příklady, které spolupracují s vámi využívanými službami
  • Nápady a příklady ostatních účastníků, které vytvoříme na kurzu
  • Další možnosti automatizace
Pokud nemáte zřízený účet k Zapieru, budu rád, když využijete tento odkaz, který lehce obohatí můj testovací účet pro účely pořádání kurzů o další akce.
 
A jak to na mých kurzech bývá - budeme také soutěžit!
 
Zapier mi denně šetří spoustu času a odlehčuje můj program od opakujících se úkolů, které jsem mu s naprostou důvěrou svěřil. A zcela věřím také tomu, že tato šikovná služba může v mnoha směrech pomoci i vám. 
 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.