Prodávejte textem: Copywriting pro začátečníky a mírně pokročilé

33vce9f9ipg-img-6695-small.jpg

Radka Legerska

Jsem marketingová specialistka a copywriterka. Už víc než 10 let. Měním slova jiných tak, aby si mohli plnit své sny. Splňte si je taky. ;) Více o lektorovi »

1ibyhl69rl1-radka-detail-mensi.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Textový obsah na e-shopech, prezentačních webech i blozích stále patří k naprostému základu digitální identity. Když "to" máte blbě napsané, nespasí vás ani super grafika, ani namakané video. Lidi poznají hned, že vám na stránce něco nehraje.

Psaní prodejních textů má svá jednoduchá pravidla. Když si je osvojíte, bude vám obsah dobře sloužit. Začnete vydělávat, získáte více fanoušků, vaše jméno i myšlenky se budou šířit rychleji a líp.

Co vám workshop přinese?

Zaměříme se na základní principy, které v reklamních textech fungují. Řekneme si, jak vytvořit slušný text na web a jak moc se přitom držet v zaběhaných škatulkách. Pronikneme společně do tajů headlinů, CTA, autoresponderů, konverzních tlačítek a dalších copy specialit.

Zlepšíte své vlastní copywriterské dovednosti, anebo zjistíte, jaké zadání dát copywriterovi a co na jeho výstupu sledovat.

Nedám vám univerzální návod, jak psát. Ale nasměruji vás tak, aby vaše texty lépe plnily svůj účel a podporovaly všechny ostatní aktivity, které na svém webu podnikáte.

"Co to čtete, princi? Slova?" "Teď nic. Chystám se psát."

Tak pojďme na to

 

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?