Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř!

 

Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik - pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vlastní síly.

Tyto techniky obcházejí logiku a otevírají nové vnitřní zdroje, nové porozumění sám sobě, umožní vám vystoupit ze zaběhlých stereotypů.

Seminář přinese probuzení z jarní únavy, zažehnutí vnitřního ohně - tak, abychom  ve světlé části roku využívali svoji kreativitu, činorodost a tvořivou sílu.

Je určen především pro ty, kteří

  • se rádi hýbou - při bioenergetickém cvičení se nezapotíte, ale vytřesete z těla stresy a všechno to, co vás tíží a brzdí
  • mají chuť si hrát s barvami a výtvarnými technikami - jde o radost z tvorby, aktivity, uvolnění se a možná i otevření náhledu na schované části své duše
  • se nemůžou probudit po dlouhé zimě a zbavit se jarní únavy
  • chtějí probudit a podpořit svoji tvořivost a kreativitu

 

Pojďte si udělat prostor pro vnímání sebe sama, zažehnout vnitřní oheň, vykročit z temnoty (temné části roku) do světla a využít oheň jako ochranu před (vnitřními) démony

Přijďte, pokud se potřebujete - uvolnit, vypnout, odreagovat, otevřít se novému, zbavit se stresu, rozproudit, nastartovat…

 

Bioenergetické cvičení vychází z práce amerického lékaře a psychoterapeuta Alexandera Lowena. Pomocí tohoto cvičení je možné uvolnit chronické svalové napětí, svalový krunýř a aktivovat energetické procesy. Cvičení vedou k odstraňování zábran spontánního vyjadřování pocitů a emocí. Tento proces směřuje k obnovení pozornosti k našemu vnitřnímu prožívání, umožňuje hlubší osobní porozumění a pomáhá objevit vlastní životní energii, nabýt přirozenou pohyblivost a emoční prožívání.

Arteterapie je využití umění (v užším slova smyslu výtvarné tvorby) k léčbě a /nebo, obohacení osobnosti; artefiletika používá metody arteterapie v osobnostním růstu, vzdělávání, výchově. Cílem arteterapie i artefiletiky není vytvoření uměleckého díla, ale rozvoj nebo léčba osobnosti skrze vlastní tvorbu.

 

Co si ze semináře odnesete?

  • tipy na cviky na zbavení stresu
  • nový náhled na sebe - výtvarné tvoření pomůže objevit nové zdroje energie  
  • nově probuzenou energii a elán
  • nové výtvarné postupy pro vlastní tvorbu

 

Jak to bude probíhat?

Sejdeme se v příjemném a bezpečném prostoru podobném útulnému obýváku. Po úvodním přivítání se rozhýbeme, pomocí výtvarných technik zažehneme vnitřní ohen. Součástí bude také relaxace, dynamičtější část, reflexe prožitků. K dispozici bude voda, čaj a výtvarné potřeby.

Po setkání je možné ještě strávit chvíli času na zahradě a nechat prožitek doznít.

S sebou si vezměte karimatku, pohodlné oblečení. Cvičí se bez bot.

 

Na místě bude k dispozici bude čaj, voda, výtvarné potřeby.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.