Přírodní barvení vlasů na míru

20150922-150422-2014-03-09-01.06.42-2.jpg

Veronika Lonská

Pokud mě něco charakterizuje, tak to, že miluji přírodní kosmetiku!  Když jsme s kolegyní uváděly na jaře na trh nové barvy na vlasy, všimly jsme si, že spousta žen velmi tápe v začátcích. Mnoho žen nedokázalo určit Více o lektorovi »

20150916-132559-workshop-fb.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cosmetikabio pořádá další workshop přírodního barvení a péče! Přijďte si užít den, kdy Vaše vlasy dostanou to, po čem celý život toužily. Z kurzu budete odcházet se skvěle nabarvenými vlasy, které budou objemnější, jemnější a lesklejší, než kdy dřív.

Přidejte se v Praze nebo v Brně k nám a užijte si s námi krásnou sobotu plnou barviček a příjemného popovídání. Odcházet budete s krásnými nabarvenými vlasy a plnou hlavou vědomostí, jak své vlasy dokonale zregenerovat a nabarvit sama doma!

Naučme se spolu, jak dosáhnout té přírodní krásy Vašich vlasů.

Termíny jsou následující: 

Praha 9/1/2016
Brno 23/1/2016

Kurz je celodenní, občerstvení, materiál a skvělé zážitky v ceně.

Obdivovaly jste někdy krásné, dlouhé silné vlasy s úžasným leskem a přirozeným odstínem?

Vězte, že byly stoprocentně nabarvené hennovými barvami. Pokud chcete přirozeným způsobem zakrýt šediny, přidat na objemu a lesku a jemně zvýraznit svůj barevný typ, jste na správné adrese. Pokud nechcete mít vlasy barvy platinové blond, henna se hodí i pro blondýnky.

Na trhu se objevují barvičky, které jsou již předmíchané v tubičce i velká balení henny za velmi nízkou cenu. Nejedná se však o pravé hennové barvy, ty pravé se totiž vyrábějí vždy v suchých směsích a cena platí jako u vína – čím lepší ročník, tím jiná cena a kvalita.

Pokud byste ode dnes začala s přírodním barvením a vůbec s přírodní péčí, ušetříte si ročně několik kilo těžkých chemikálií. Barvy na vlasy jsou sice dnes zbavené amoniaku a těžkých kovů, ale stále obsahují rakovinotvorné látky a endokrinní disruptory, které si nanášíte na vlasovou pokožku, kde skrze vlasový kořínek vnikají do krevního oběhu hlavy. Hennové barvy vlasy obalují a místo narušení struktury vlasu zůstávají na povrchu. Zacelují vlasové vlákno, stabilizují vlasovou pokožku a vyrovnávají její pH. Henna zabraňuje elektrizování a chrání i konečky před poničením, teď v zimě třeba při tření o kabát. Vlasy jsou objemné, lesklé a pokožka hlavy zdravá a bez lupů.

Kolem henny a hennového barvení však panuje spousta mýtů a většina kadeřnic se henně vyhýbá jako čert kříži – bojí se totiž, aby barva nechytala do oranžova nebo do zelena. Pokud si pokládáte otázku – no jo, ale jak vlastně teda chytne která barva na mých vlasech, když je mám blond? Když je mám melírované? Když na nich mám chemickou barvu? Když na nich mám šediny? Můžu vůbec mít tenhle odstín?

Tak přijďte 9. Ledna 2016 v Praze na workshop k nám. A pokud máte blíž Brno, 23. Ledna je tu workshop i pro Vás.

Na workshopu společně zboříme mýty jako:

Henna nedokáže zakrýt šediny – řekneme si, jak na to

Henna se míchá s různými dalšími ingrediencemi – vysvětlíme si, jak která ingredience způsobuje změnu barvy

Henna se zalívá vařící vodou a nechává odstát – i tady zboříme pár mýtů a vysvětlíme, jak který postup ovlivňuje barvící a regenerační schopnosti

Henna mi chytne na blond vlasech do zelena – ukážeme pár triků, jak lze zelené zabránit

Henna je vždy červená nebo oranžová – ano, ale hennové barvy ne. Jsou výsledkem smíchání různých bylinek, indiga, bezbarvé cassie a čisté henny.

Hennu je třeba nechat na vlasech co nejdéle – na workshopu barvičky chytnou již po chvíli

Hennu musím dávat na suché/mokré vlasy – jak tedy je to doopravdy?

Každá přírodní barva je henna – není tomu tak, barvit mohou i některé rostlinky a spousta přírodních barev není hennových

Témata, která jsme na minulém workshopu řešily: Alternativní způsoby mytí vlasů, padání vlasů, lupy, jak upravit kudrnaté vlasy, aby vypadaly opravdu skvěle, jak smíchat hennové barvičky cosmetikabio (ano, mohou se navzájem libovolně míchat, jde jen o množství!), jak zvýšit objem účesu a posílit vlasy tak, aby mohly růst?

Na workshopu maximálně budeme dodržovat Váš přirozený barevný typ, aby výsledek maximálně podpořil rozzáření Vaší osobnosti a obličeje. Správně zvolený odstín barvy vlasů podporuje mladistvý vzhled obličeje, odpoutává pozornost od nedokonalostí a cítíte se v něm maximálně přirozeně.

Přidáte se k nám?

Doprovodné fotky

  • 9233230-workshop-prirodniho-barveni-vlasu-leden.jpg
  • 5646390-praminky.jpg
  • 7605430-michani.jpg
  • 8156560-yarok.jpg
  • 2815130-cymera_20151004_222522.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?