Překonej strach a zažij konečně volnost

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

2uofnp09huecwie-ocean-2203720-340.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Milé zájemci o kurz, pokud máte raději soukromí a mluvit o soukromých a intimních otázkách či problémech vám před jinými lidmi se vám nelíbí nebo v případě, že váš vyhledaný kurz je již obsazen, je zde možnost individuální konzultace. Budu se věnovat jen a pouze vám, což zajistí naprosté soukromí i pocit bezpečí. Mnoho lidí má raději právě z tohoto důvodu individuální setkání.

Co se týká termínu, tak pokud nemám právě jinou konzultaci či on-line skupinové setkání, tak se ti mohu věnovat kdykoli, třeba i o víkendu. Toto individuální setkání může proběhnout různými způsoby. Záleží na tobě: může to být aplikace ZOOM, může to být Skype, může to být prostý telefonát. Jakmile mi dorazí informace o tvé přihlášce, spojím se s tebou a dohodneme se na této praktické stránce konzultace.

Jestli něco v mém dosavadním životě stálo za to, tak to byly právě okamžiky, kdy jsem překonala svůj strach. V tu chvíli jsem překonala mnohem víc. Postavila jsem se nad svoje hrůzostrašné představy, nad svoje názory, myšlenky, očekávání...

Zvládnout opravdu velký strach žádá odvahu. Tu odvahu v sobě máme všichni, ale potřebujeme k tomu mnohdy někoho nebo něco, co nám dodá takovou tu startovací energii - takové jako nakopnutí :-).
A takové nakopnutí vám ráda dodám v tomto on-line setkání.

Je mnoho situací, kde nás přepadá strach. Strach, jestli to zvládneme, strach, co na to řeknou ostatní, strach, že nás blízký člověk opustí, strach, že nebudeme mít dost peněz.

Strach, strach, strach. Je všude. Číhá na nás, snaží se nás polapit, snaží se nás zastavit. Povede se mu to?
Ne. Ne, protože mu ukážete, že on tady není pánem. Že pánem situace jste vy sami. Jsi ty. Ty jsi pánem situace, ty zvítězíš nad strachem. Pojď do toho! Ale přesto - nejsi na to sám!! Pomáhá nám Bůh....

Setká se nás maximálně 8 lidí, to proto, aby se na vás všechny dostalo, aby jste všichni dostali radu či návod na váš konkrétní problém, na vaši těžkou situaci.

Technické informace k setkání:

Setkání proběhne v aplikaci ZOOM. Proto je nejlepší, když budete mít aplikaci staženou v počítači. Po přijetí platby vám zašlu do e-mailu odkaz, na který už jen kliknete před začátkem kurzu

Těším se na vás.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?