Podnikáme u Berounky

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Miluju život na volné noze. Píšu články o rostlinné stravě pro vlastní web Vegmania.cz a pořádám kurzy veganského vaření. Jako Lesa Pán radím volnonožcům formou celodenní konzultace v přírodě. Vlastním roční jízdenku ČD Více o lektorovi »

20mhrzwk74c-tym-mastermind-01.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 59 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Rádi byste oživili svůj šuplíkový nápad? Podnikáte a potřebujete poradit nebo získat zpětnou vazbu? Nebo se potkat s podobně orientovanými lidmi a zjistit, že na na to nejste sami? 

Při podnikání na volné noze si uvědomuju, jak důležité je sdílení zkušeností, radostí i nesnází s podobně naladěnými osobami. Cílem networkingového setkání Podnikáme u Berounky je vzájemná podpora, propojování se a potkávání aktivních lidí primárně "na dolním toku Berounky" (zhruba mezi Berounem a Radotínem), ale vítáni jsou i ti ze širšího okolí. Pojďme se poznat navzájem, vyměnit si kontakty, ale také si mezi sebou pomoci. Věřím, že dáme dohromady pestrou paletu zkušeností.

Jak setkání probíhá? Po krátkém představení si vyzkoušíme jeden z principů mastermind skupiny. Tedy kolektivní brainstorming, kde si každý může ve vymezeném čase (zhruba 15 minut) nechat od ostatní poradit s tím, co právě řeší. Řízenou diskusi na konci setkání střídá živelné klábosení a vzájemné propojování.

Jak se na setkání připravit? Přineste si nápad nebo otázku, se kterou chcete poradit. Z mojí zkušenosti je vhodnější otevřít spíše jednu konkrétní věc, než komplexní téma. Zkuste si připravit téma předem tak, aby to bylo stručné a srozumitelné, a zbylo co nejvíce prostoru na zpětnou vazbu od ostatních. Doporučuju si také přečíst článek Máš už i ty svoji mastermind skupinu? o dalších přínosech tohoto konceptu.

Co si odnesete? Výsledkem můžou být: Konkrétní postřehy, jak postupovat dál. Energie a nakopnutí dokončit rozpracovaný nápad. Rada, jak pojmenovat svůj projekt nebo službu či jak nastavit cenu... A věřím, že domů budete odcházet také s pocitem příjemně strávených hodin.

PS: od ledna 2020 pokračuje Podnikáme u Berounky ve spolupráci s řevnickým coworkingovým centrem Meandr. Plánované termíny na podzim 2020 jsou 16. září, 21. října, 18. listopadu a 16. prosince (vždy středa od 9 do cca 11:30). Podrobnosti a možnosti přihlášení najdete skrze facebookovou událost.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?