Slavíme 6. narozky!

Pět rychlostí pro lepší produktivitu tebe i týmu

2c5b7b7e9j7-a-mg-7965-edit-a.jpg

Vlasta Liskova

Ráda inspiruji a rozvíjím sebe i druhé. Přináší mi radost, když lidé díky mé práci ožijí a jsou šťastnější i zdravější. Jsem profesionální koučka, terapeutka, lektorka rozvoje mysli i... Více o lektorovi »

2c5b7b7e9j7-a-mg-7965-edit-a.jpg

Vlasta Liskova

Ráda inspiruji a rozvíjím sebe i druhé. Přináší mi radost, když lidé díky mé práci ožijí a jsou šťastnější i zdravější. Jsem profesionální koučka, terapeutka, lektorka rozvoje mysli i... Více o lektorovi »

5eoxzsn8g4i-5-rychlosti.jpg
Praha (mapa)

už jen 4 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 12 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Jak mít v dnešní zrychlené době pracovní výsledky i dobré vztahy doma a ve firmě? - Jak si udržet energii? - Jak dosáhnout soustředění u sebe i v týmu?  

Lidem ani týmům neslouží žít ve spěchu a zběsile. Ničí to produktivitu i vztahy. To, co může pomoci, je uvědomit si, kdy se hodí jaké rychlosti fungování v práci i osobním životě, začít je rozlišovat a naučit se mezi nimi přepínat.

Tak jako auto s ruční převodovkou nepojede dobře na špatně zařazený stupeň rychlosti, tak ani my lidé nebudeme efektivní a produktivní, pokud nebudeme správně zařazovat své rychlosti.

5 rychlostí využívá metaforu s řízením auta - jednoduchá přirovnání fungují a náš mozek si je umí připodobnit k vlastní zkušenosti.

Pět rychlostí vám pomůže získat vliv ve všech vašich vztahových kruzích 

 • v osobním
 • týmovém
 • firemním
 • rodinném
 • i komunitním  

Rozlišovat pěti rychlostí pomůže každému manažerovi zefektivnit práci v týmu a zkvalitnit spolupráci. Každému člověku pomůže zlepšit svůj osobní, pracovní i rodinný život a vztahy. Vztahová inteligence je budoucí konkurenční výhoda lídrů.

Dovednost přepínat rychlosti vám dovolí být současně soustředěný a výkonný, při tom vnímavý a napojený na lidi okolo sebe a umět dobíjet i vlastní baterky.

Co vám seminář přinese?

 • systém pro přeřazování rychlostních stupňů vašeho fungování
 • zvýšení vašeho vlivu díky tomu, že si budete více uvědomovat sami sebe i druhé
 • eliminovat napjaté momenty
 • prožívat klid, protože budete současně angažovaný, přitom vědomý i propojený s druhými
 • seznámení se s jazykem a gesty nástroje 5 rychlostí
 • vytvoření systému komunikace v týmech, rodinách a firmách

Každý rychlostní stupeň odpovídá určitému chování, do kterého je výhodné se přelaďovat v určitém čase a určitém kontextu, protože to lidem přináší mnoho výhod. Kurz Pět rychlostí je tu pro vás, abyste jej použili k účinné přeměně vašich vztahů, plánování času, produktivitě i vedení lidí.

Více se o mě dovíte na www.vlastaliskova.cz

Těším se na vás na semináři :-)

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.