Peníze, peníze, peníze

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

9kxgo8297j24iwi-money-1428594-340.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Málokdo je s penězi spokojen. Myslím s množtvím, které má. Se svou výplatou. Většinou každý dostane svůj měsíční příjem, něco dá bokem na vánoce, na dovolenou, zbytek má na běžné výdaje. Takže si vlastně rozpočítá svůj plat, který má na smlouvě. Nebo má nějaký obvyklý příjem jako živnostník. A vlastně by si přál víc. Víc, aby si mohl užívat život. Víc, aby byl šťastnější. 

A vlastně vůbec netuší, kde je problém. Proč má pořád tak málo. Ať dělá co dělá... Proč, i když dostane něco navíc, najednou zase nic nemá.

A k tomu se přidávají starosti se stářím - udělat si spoření? důchodové připojištění? Co vlastně? Jak vyřešit tu dobu, kdy už nebudu vydělávat? 

A těch otázek, myšlenek nám běhá hlavou stovky, a možná i tisíce...

A proto jsem připravila toto setkání. Proto, že jsem si tímto vším sama prošla. Protože jsem zkusila všechno, abych měla víc peněz. A pořád měla pocit, že mám málo.. A pak jsem skončila úplně bez peněz... Tedy 3 Kč na účtě, abych nelhala... 

A najednou nastal obrat. Vše se změnilo. Protože jsem pochopila to hlavní... A o to všechno,  o svoje zážitky, jak jsem přešla z bodu nula do bodu, kdy mi peníze stále přichází na účet... Jak se to stalo... 

Co jsem musela všechno pochopit?  A udělat?

Zvu vás tedy, pojďme si říct, co vás trápí. co proto děláte.. a najdeme to místo, které vám způsobí v životě obrat. Ne, neslibuju zázrak. Ale co je důležité - pochopení. A to zde získáte. Protože moje pochopení bylo právě zlomem v mém životě. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.