už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývá 5 míst

Přihlášení účastníci

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 10 spokojených účastníků.

Poznámka k termínu

Naše online dílna je pro vás všechny, kteří chcete ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedních dní.

Tentokráte to bude IMAGINACE, na téma Můj zvířecí průvodce.

Imaginaci vám zašleme, vy si ji v pohodlí domova poslechnete a potom ztvárníte tu její část, která vás něčím oslovila. Při tvorbě nejde o kvalitu provedení, ale o vlastní prožitky, pocity a emoce. Více info dostanete spolu s nahrávkou. Společně se potom sejdeme 12.2. v pátek v online prostoru, kde dostnete zpětnou vazbu, náš pohled, zkušenosti a podporu skupiny!

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

I tak to ale prosím berte vážně. 

Poznámka k termínu

Naše online dílna je pro vás všechny, kteří chcete ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedních dní. Tentokráte bude na téma MANDALA Mandalu si ztvárníte z pohodlí domova a potom se sejdeme v online prostoru k následné reflexi. Na samotné AR-TE dílně se potom budeme věnovat vašim pocitům, prožitkům a emocím, které jste při práci měli. Čekají vás tvořivé chvíle a následná reflexe Vám přinese nečekané aha momenty. Obohatíte se o fantazii a moudrost skupiny stejně naladěných lidí. Naši AR-TE dílnu otevíráme vždy v pátek dle rozpisu od 17:00 do 19:00 hodin. Počet míst je omezený a proto je potřeba si místo rezervovat Více informací vám přijde do mailu po přihlášení. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ! Ale i tak to prosím berte seriózně. Děkujeme.

Poznámka k termínu

Naše online dílna je pro vás všechny, kteří chcete ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedních dní.

 

Tentokráte bude spontánní kresba-mess painting

 

Více informací k tvorbě dostanete po přihlášení do mailu.

Budete tvořit z pohodlí domova. A v daný pátek se sejdeme k reflexi nad výtvory a od skupiny dosatnete zpětnou vazbu. 

Na samotné AR-TE dílně se potom budeme v online prostoru věnovat vašim pocitům, prožitkům a emocím, které jste při práci měli. Čekají vás tvořivé chvíle a následná reflexe Vám přinese nečekané aha momenty. Obohatíte se o fantazii a moudrost skupiny stejně naladěných lidí.

Naši AR-TE dílnu otevíráme vždy v pátek dle rozpisu od 17:00 do 19:00 hodin. Počet míst je omezený a proto je potřeba si místo rezervovat

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Nicméně to prosím berte seriózně. Děkujeme.

Poznámka k termínu

Naše online dílna je pro vás všechny, kteří chcete ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedních dní. Tentokráte to bude IMAGINACE Imaginaci vám zašleme, vy si ji v pohodlí domova poslechnete a potom ztvárníte tu její část, která vás něčím oslovila. Při tvorbě nejde o kvalitu provedení, ale o vlastní prožitky, pocity a emoce. Více info dostanete spolu s nahrávkou. Společně se potom sejdeme 14.5. v pátek v online prostoru, kde dostnete zpětnou vazbu, náš pohled, zkušenosti a podporu skupiny! VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ! Nicméně to prosím i tak berte seriózně!

Pro všechny zájemce, kteří chtějí ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedního dne.

AR-TE dílna pro vás bude otevřená vždy v pátek od 17 do 19 hodin dle rozpisu.

Tentokrát bude na téma AUTOPORTRÉT. Pošleme vám imaginaci a vy potom po jejím poslechu z ní ztvárníte nějaký výjev o kterém se posléze budeme bavit při naší online dílně.
Obrázek nám zašlete na mail do čtvrtka (den před dílnou).


Link na dílnu vám bude poslán 15 minut před začátkem, abyste měli čas se připojit a vyřešit možné technické problémy.


Max. 7 účastníků

VSTUPNÉ ZCELA DOBROVOLNÉ!

Radkarybinova.cz/arteterapie

Počet míst je omezený na 7 a proto je potřeba si místo rezervovat.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Doprovodné fotky

  • 3c0xbjt6fjazj8g-selfie-1-5mg.jpg
  • 750s25e5r7dbb7g-20200710-163913.jpg
  • 3t4ux02h52zh7zc-pastelky1-5mb.jpg
  • 5jjkna3ux4e4usu-arted1.jpg
  • 7z7dfzirkyvumku-arted2.jpg
  • 5erjfhwa9ph7453-arted3.jpg
  • 9fk3z64je0zhgug-arted4.jpg
  • 998agc4g16ngglh-20200725-155425.jpg
  • 5zfisvlhfikemct-20200725-113322.jpg
  • 1s7az0f18sq0vv4-20200725-143047.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?