Pamět a kreativita nejen pro studenty

9r6822c07k5-rene-muller-2-1199x799.jpg

René Műller

Pamětí se zabývám přes 20 let, 16 let s ní učím pracovat druhé. Jsem držitelem certifikátu III. (tj.nejvyššího stupně) trenéra paměti. Školil jsem účastníky ve věku 6-75 let – děti ze ZŠ, středoškoláky, vysokoškoláky, Více o lektorovi »

20140612-232819-20140410-235638-20140304-001604-1254880-72709589.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chcete, aby učivo příštího školního roku nebo semestru pro vás bylo hrou? Zakončete tento prakticky na dvoudenním kurzu, který vám otevře cestu k novým možnostem vaší paměti. Naučíte se:

  • techniky, jak efektivně uchopit informace
  • a také jak si je zapamatovat na den, střednědobě, dlouhodobě anebo „na celý život“.

První den se budeme věnovat způsobům práce s pamětí. využijeme techniky zevrubně otestované a funkční. Některé z nich nenajdete v žádné literatuře o paměti a jdou až do takových podrobností, jakými je například práce se slovními druhy ve vztahu k zapamatování informací. Podobné nuance dokážou zefektivnit schopnost vašeho zapamatování a uchování nově získaných informací. Ukážeme si také, jak mohou zjednodušit zapamatování myšlenkové mapy.

Druhý den si nově nabyté poznatky vyzkoušíme na praktických příkladech. Budu se vám věnovat naplno a individuálně: to vám nedokáže nahradit ani kvalitní kniha o paměti. 

Co očekávat?

  • první výsledky uvidíte již v průběhu kurzu,
  • dostanete nástroj, který budete využívat po celý váš život,
  • budete-li ho následně rozvíjet, vaše IQ vzroste ,
  • zlepší se spolupráce levé a pravé mozkové hemisféry,
  • rozšíří se vaše asociační a kreativní schopnosti,
  • velmi se zkrátí čás na učení a extrémně se zvýší zapamatování,
  • vybudujete si tzv. rezervní pamět', která je nesmírně důležitá jako prevence proti stárnutí mozku a v případech úrazů nebo vážných nemocí typu Alzheimera

Po absolvování kurzu budete schopni se i nadále vzdělávat v oblasti paměťových technik a posouvat hranice vaší paměti ještě dále. Kurz je zaměřen hlavně na praktické paměťové dovednosti a teorii se budeme věnovat jen v nutném minimu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.