Naslouchání, aneb taneční improvizace pro kohokoli

9i4n50pe76sqsx3-8riz8wal9kv0vsr-picture.jpg

Petra Roubalová

Moje cesta k tanci začala hodně brzy a byla pořádně křivolaká - od předškolní gymnastiky přes lidovky, rytmiku, akrobatický rokenrol, orientální tanec, Více o lektorovi »

20140806-170907-naslouchajici-maly.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Vždycky jste jen nesměle přešlapovali na kraji tanečního parketu, ačkoli byste nejraději roztáhli křídla a vznášeli se jako peříčko?

K tomu, abyste překonali svůj ostych, strach z tance bez připravených kroků, abyste se uvolnili a probudili svého vnitřního tanečníka - k tomu Vám mohu pomoci. Postupně pomocí hravých cvičení Vás povedu až k úplnému uvolnění a radosti z pohybu a naučím Vás, jak se do tohoto stavu znovu vracet, lépe vnímat své tělo a snadněji se vyjadřovat pohybem. Neslibuji zázraky - ale nabízím Vám začátek, mohu Vám ukázat cestu, po které můžete sami kráčet pod vedením svého vnitřního učitele po celý zbytek svého života.

Tanec je cesta... 

Kurz proběhne v příjemných prostorách zrcadlového sálu ve Studiu Dobeška. Přihlášeným ještě pošlu přesné instrukce, jak se tam dostat. 

Na sebe je vhodné mít pohodlné, ale ne příliš volné oblečení, které vám nebrání v pohybu. Něco, v čem se cítíte dobře.

Vzhledem k tomu, že se nám v poslední době dost ochladilo, bych vás ráda požádala, abyste si vzali čisté boty s tenkou a poddajnou podrážkou a ponožky - a doporučuji dlouhé sportovní kalhoty (tepláky/leginy/...). Během kurzu se objevují pasáže, kdy pohyb není tak intenzivní a nerada bych, abyste mezitím vychladli. Doporučuji mít s sebou láhev vody a přijít o 10 minut dříve, abyste se stihli včas převléknout.

Doprovodné fotky

  • 20140824-223517-Naslouchání.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.