Nasbírej si zdraví v přírodě

1if743ihfb6-olga.jpg

Olga Strnadová

"Zlepšuji svět tím, že pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, s obchodními partnery a osobních vztazích." Olga Strnadová V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi Více o lektorovi »

1if743ihfb6-olga.jpg

Olga Strnadová

"Zlepšuji svět tím, že pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, s obchodními partnery a osobních vztazích." Olga Strnadová V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi Více o lektorovi »

7304400-zdravi-priroda.jpg
domluvíme se, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Jako maminka tří dětí jsem se před několika roky trápila tím, že chodí ze školky stále nachlazené, s kašlem a nudlí. Nejprve jsem se rozhlížela po lékárnách a nakupovala různé vitamíny pro děti. Jenže ne všechny jim chutnaly a celkově jsem nezaznamenala nějaké výrazné zlepšení jejich imunity.

Pak mě to konečně trklo. Od mala mě fascinovali báby kořenářky, které dokázaly "obyčejnými" bylinkami léčit a pomáhat. Jako absolventka oboru biologie - chemie, jsem se rozhodla, že se stanu "mámou kořenářkou" a vyrobím si vlastní domácí sirupy a masti, kterými se budeme léčit. Umělé chemie je kolem nás víc než dost a já mám ráda věci jednoduché, přírodní a jsem ráda, když mám přehled a vím "co jsem do toho dala".

Během jara a léta jsem vyráběla vlastní léčivé sirupy na posílení imunity. Na podzim jsem je začala dávat svým dětem místo "šťávy do vody". Nejenže nové nápoje dětem chutnají, ale od té doby i naše pediatrička uznale pokyvuje hlavou "že se kluci držej". Občas se nějaké té nudli nevyhneme, ale ve srovnání s předchozími roky a ve srovnání se svými vrstevníky jsou mnohem zdravější!

Bylinky jim prospívají a přitom je to tak jednoduché!

Chcete-li i vy udělat něco pro svoje zdraví a zdraví svých blízkých, přihlaste se na kurz, kde si ukážeme hlavní léčivé bylinky a přípravu léčivých tonik, které zvládnete také! Mějte doma ve spižírně na zimu pár zavařovaček s léčivým zázrakem, který skvěle chutná! Navíc poslouží jako osobní a originální dárek pro vaše přátele!

Proč přijít na kurz, když si o tom můžu přečíst v knihách?

Informace o bylinnách i přípravě léčivých přípravků z nich si můžete přečíst v literatuře nebo na internetu, jenže na tomto kurz máte jedinečnou příležitost sirupy ochutnat, masti ovonět a vyzkoušet. A hlavně vám prozradím tipy a rady, jak při přípravě postupovat co nejlépe. I já jsem se původně učila z internetu a šla cestou pokusů a omylů. Nědy mi sirupy zkvasily, jindy zplesnivěly. Jednou byly moc hutné, jindy kyselé. Někdy chutnaly báječně, jindy to nebylo úplně ono. Teprve po třetí sezóně jsem vychytala všechny mouchy, a nyní už vím, ja na to a ráda svoje zkušenosti předám dál.

Budete-li mít zájem, můžeme vyrazit na procházku a nasbírat si bylinky přímo v terénu.

Víš, že Olga vede také tyto kurzy?

Víš, že Olga vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 9822900-thymian.jpg
  • 3127310-susene.jpg
  • 8736860-salvej.jpg
  • 8443760-rakytnik.jpg
  • 5676510-mydlo.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?