Nasbírej si zdraví v přírodě

Olga Strnadová

Olga Strnadová

Autorka nejstahovanějšího ebooku v ČR & SR "Zlepšuji svět. Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, s obchodními partnery a osobních vztazích." Olga Strnadová   Je... Více o lektorovi »

Olga Strnadová

Olga Strnadová

Autorka nejstahovanějšího ebooku v ČR & SR "Zlepšuji svět. Pomáhám lidem se vztahy ve 3 oblastech: vztahem k sobě samému, s obchodními partnery a osobních vztazích." Olga Strnadová   Je... Více o lektorovi »

Nasbírej si zdraví v přírodě
domluvíme se, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Jako maminka tří dětí jsem se před několika roky trápila tím, že chodí ze školky stále nachlazené, s kašlem a nudlí. Nejprve jsem se rozhlížela po lékárnách a nakupovala různé vitamíny pro děti. Jenže ne všechny jim chutnaly a celkově jsem nezaznamenala nějaké výrazné zlepšení jejich imunity.

Pak mě to konečně trklo. Od mala mě fascinovali báby kořenářky, které dokázaly "obyčejnými" bylinkami léčit a pomáhat. Jako absolventka oboru biologie - chemie, jsem se rozhodla, že se stanu "mámou kořenářkou" a vyrobím si vlastní domácí sirupy a masti, kterými se budeme léčit. Umělé chemie je kolem nás víc než dost a já mám ráda věci jednoduché, přírodní a jsem ráda, když mám přehled a vím "co jsem do toho dala".

Během jara a léta jsem vyráběla vlastní léčivé sirupy na posílení imunity. Na podzim jsem je začala dávat svým dětem místo "šťávy do vody". Nejenže nové nápoje dětem chutnají, ale od té doby i naše pediatrička uznale pokyvuje hlavou "že se kluci držej". Občas se nějaké té nudli nevyhneme, ale ve srovnání s předchozími roky a ve srovnání se svými vrstevníky jsou mnohem zdravější!

Bylinky jim prospívají a přitom je to tak jednoduché!

Chcete-li i vy udělat něco pro svoje zdraví a zdraví svých blízkých, přihlaste se na kurz, kde si ukážeme hlavní léčivé bylinky a přípravu léčivých tonik, které zvládnete také! Mějte doma ve spižírně na zimu pár zavařovaček s léčivým zázrakem, který skvěle chutná! Navíc poslouží jako osobní a originální dárek pro vaše přátele!

Proč přijít na kurz, když si o tom můžu přečíst v knihách?

Informace o bylinnách i přípravě léčivých přípravků z nich si můžete přečíst v literatuře nebo na internetu, jenže na tomto kurz máte jedinečnou příležitost sirupy ochutnat, masti ovonět a vyzkoušet. A hlavně vám prozradím tipy a rady, jak při přípravě postupovat co nejlépe. I já jsem se původně učila z internetu a šla cestou pokusů a omylů. Nědy mi sirupy zkvasily, jindy zplesnivěly. Jednou byly moc hutné, jindy kyselé. Někdy chutnaly báječně, jindy to nebylo úplně ono. Teprve po třetí sezóně jsem vychytala všechny mouchy, a nyní už vím, ja na to a ráda svoje zkušenosti předám dál.

Budete-li mít zájem, můžeme vyrazit na procházku a nasbírat si bylinky přímo v terénu.

Víš, že Olga vede také tyto kurzy?

Víš, že Olga vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

9822900-thymian 3127310-susene 8736860-salvej 8443760-rakytnik 5676510-mydlo

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.