Národní týden trénování paměti

9r6822c07k5-rene-muller-2-1199x799.jpg

René Műller

Pamětí se zabývám přes 20 let, 16 let s ní učím pracovat druhé. Jsem držitelem certifikátu III. (tj.nejvyššího stupně) trenéra paměti. Školil jsem účastníky ve věku 6-75 let – děti ze ZŠ, středoškoláky, vysokoškoláky, Více o lektorovi »

20140304-001604-1254880-72709589.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 12 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

V rámci celosvětové akce „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain se v týdnu od 10. do 16. března 2014 veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi. 

Jakožto člen společnosti ČSTPMJ a profesionální trenér se připojuji k této akci a pořádám ve spolupráci s firmou Neuroprogress a s Naučmese.cz 1,5 hodinové akce, kde seznamujeme veřejnost s možnostmi práce s mozkem a učením.

Setkání jsou určena pro širokou veřejnost a jsou zdarma – jedná se spíše o přednášky, není tolik prostoru pro praktické procvičování, je zde však možnost nahlédnout pod pokličku, že učení se může stát radostí a ne utrpením.

Pokud vás téma zaujme, je možno se příhlásit následně na dvoudenní kurz, který bude za zvýhodněnou cenu.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?