Myšlenkové mapy a dovolená za 0,- Kč

3t7y392r6f2306m-img-3209.jpeg

Daniel Gamrot

Posledních devět let působím jako trenér osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde mými Více o lektorovi »

20140521-085027-travel-checklist-mind-map.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 38 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Úvod

30. dubna 2014, tj. v den, kdy nejedné čáry a kouzly disponující dívčině nebylo o ohnivé plameny nouze, jsem na kurzu iPad jako mobilní kancelář v Brně překonal hranici 500 absolventů. Myšlenkové mapy, Osobní produktivity, iPad, Evernote - to vše a ještě něco navíc jste si mohli vyzkoušet a přenést do praxe. Shodou okolností jsem tentýž den koukal po destinacích, kam bych si do konce roku rád zaletěl. Nenašel jsem nic, ale vznikl tento kurz - zdarma (fakt), přístupný (i těm, kteří nedosáhli 18 let), společenský (sejdeme-li se alespoň dva), uvolněný (se špetkou stresu namísto koření) a... LETNÍ (nebo ne?)!

Dodatek k úvodu: A taky to bude první a poslední termín, tak jej nepromeškejte!

Od úvodu k 8+1 (=9) důvodům, proč přijít

 • nevíte, co je to myšlenková mapa
 • neradi kreslíte
 • neplánujete letos jet na dovolenou
 • nechcete se pobavit a poznat nové lidi
 • ...*
 • chcete se pobavit a poznat nové lidi
 • plánujete letos jet na dovolenou
 • máte rádi kreslení
 • víte, co je myšlenková mapa

* doplň místo tří teček cokoliv tě napadne

Scénář

Dvě hodiny podívané, na kterou nebudete mít čas se koukat, protože sami budete obsazeni do hlavních rolí. Unikátní výtvory, které se během 120 minut vylíhnou. Individuální práce i spolupráce. Komunikace. Náboj. Záměr. Úkoly. Léto. Zima(?). Ale hlavně - MYŠLENKOVÉ MAPY. A protože je nejvyšší čas naplánovat nějakou tu dovolenou, skočíme rovnou do praxe na

 • promyšlení destinace, 
 • plánování dalších kroků,
 • balení
 • a možná ještě něco navíc.

To vše prostřednictvím MIND MAPS. Že nevíte, o co jde? Koukněte se třeba sem.

Obsazení

Přijďte sami či ještě lépe s kamarády, přítelem, přítelkyní, manželem či manželkou. S kýmkoliv se chystáte na dovolenou. Nebo zkuste něco nevšedního - čapněte někoho na ulici a přiveďte jej (jen mi, prosím, dejte včas vědět - nejlépe registrací na kurz). A třeba s ním pak i odletíte či odjedete.

Režie

Tohle si vezmu, s dovolením i bez něj, na starost já - provedu vás jednoduše a prakticky technikou myšlenkového mapování. Bude to rychlé a účinné - vše, co potřebujete vědět pro praktikování. Už teď se připravte na smršť teorie vtěsnanou do pár minut a hromadu praxe roztahanou po zbytek času. A praxe bude ryze "dovolenková". Pokud mě neznáte, koukněte na můj profil - ať vůbec víte, proč jsem se tohoto žezla chopil zrovna já.

Co je mým záměrem? Ukázat vám, jak moc užitečné mohou myšlenkové mapy při organizování dovolené být, kolik starostí vám mohou ušetřit a radostí přinést. Nevěříte? Přijďte a zažijte.

Co s sebou

Tužky, pastelky, fixy nebo další nástroje, ze kterých dostanete alespoň 6 barev. Povinně! A pak ještě ty spolucestující... Ale to už jste četli v sekci "obsazení".

Bude bonus?

No jistě! Beru jako samozřejmost to, že po ukončení neodejdete a zůstaneme ještě pár minut, hodin či... (dnů?). Ale akceptuji, že někteří prostě nemají bonusy rádi a vzdají se jich ve prospěch ostatních.

...a omluva

Všem, kteří si až doteď mysleli, že jim ukáži, jak zajistit dovolenou za 0,- Kč. Neukáži. Ale můžete zkusit kurz Petra Nováka - prý létá i za 1,- Kč. Mě se kdysi dávno povedlo koupit letenky za 14,- Kč. Mám ještě co dohánět - čtrnáctinásobek jeho ceny! Tsss...

Těším se na vás!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.