Moje talenty a vize, kurz meditace

9hie5ld1r7yr2sb-img-5285.jpeg

Eva Prokešová

Jsem lektorka meditací. Vedu lidi k sobě, k sebepoznání a opravdovosti. Abychom žili své talenty a poslání. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a Více o lektorovi »

7vf8pkx67f3knyg-talenty-a-vize.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Společně budeme objevovat sami sebe – KDO jsme, KAM směřujeme, JAK postupovat, CO nám v tom brání. Abychom mohli být sami sebou, uvolnění, spokojení, autentičtí.

V meditacích změníme nastavení své mysli. To se nám pak samo, bez dalšího snažení, promítne do života: intuice nás povede. Zbavíme se zábran. V konání a rozhodování budeme smělejší. To chceme:-)

Dvoudenní seminář. Společně zameditujeme, řekneme si teorii a budeme sdílet.

 

PROGRAM MEDITACÍ:

1. Jsem dospělá/dospělý

I milující rodiče své dítě nevědomky svazují svými představami. Jak ale mohou vědět, co je pro nás, jejich dítě, to nejlepší? Osvobodíme se od přenesených představ svých rodičů. Abychom převzali odpovědnost za svůj život. Abychom mohli být konečně sami sebou.

2. Osvobozuji svou hravost

Každý máme z mládí nějaké deficity. Často nám chyběla láska, pozornost, přijetí, bezpečí… V dospělosti se snažíme nedostatek uspokojit. Ale nádoba nespokojenosti je bezedná. Poléčíme své vnitřní dítě, dáme mu, co mu v mládí chybělo. Abychom mohli žít bezstarostně, uvolněně, hravě.

3. Naslouchám hlasu svého nitra

Všechny odpovědi na své otázky máme v sobě. Naučíme se komunikovat s různými částmi své osobnosti. Vydiskutovat s nimi svoje pochybnosti, dilemata, rozhodování. Protože ve finále nikdo nerozumí našemu životu tak dobře, jako my sami.

4. Vidím svůj život z odstupu

Žijeme svůj život, každý den jsme v něm ponoření až po uši. Tím ztrácíme zdravý odstup, od sebe, od svého života. Podíváme se na svůj život z dálky. Lépe tak pochopíme kontext, situaci. A získáme spoustu inspirace.

5. Znám své talenty

Do vínku dostáváme každý nějaké talenty. Ty tvoří naši individualitu. Známe je? Žijeme je? Možná se snažíme být tím, co se od nás očekává. Možná si potvrzujeme svoji hodnotu a důležitost. Možná prostě nevíme. Žít své talenty je cesta ke spokojenosti a uvolněnosti.

6. Jsem opravdová/opravdový

Můžeme se snažit o dokonalost. To nás stojí spoustu energie. Na druhé to působí nepřirozeně. A pak se buď jednoho dne všechno potlačené vyvalí ven nebo se od sebe postupem času odpojíme. Naučíme se léčit svoje zranění. Abychom byli přirození, uvolnění, uvěřitelní.

7. Uklízím si v sobě

Přirozeně nás baví růst a nové začátky. Pustit a nechat za sebou je ovšem neméně důležité. Jak se v životě posouváme, některé věci prostě přerosteme. Už nám daly, co mohly. Pokud je nepustíme, budou nás strhávat zpátky, brzdit, zahlcovat.

8. Jdu za svým posláním

Naše životní poslání nám ukazuje cestu v detailech každodenního života. Umí nás provést krizemi, kdy nevidíme za obzor. Vede nás po naší životní cestě bez oklik, odboček a slepých cest. Ale především – dává smysl všemu, co děláme.


PRŮBĚH SETKÁNÍ:

Zameditujeme spolu.  Meditace jsou to nejvíc, co si odnesete. Protože uděláte změny v mysli a překonáte stará omezení, na která by vůle byla krátká.

Budeme si povídat. Abychom porozuměli zákonitostem vnitřního světa. Abychom pochopili, že svůj život si vytváříme svými myšlenkami a představami.

Zasdílíme výsledky meditace. Je inspirativní slyšet prožitky druhých. Přináší lepší pochopení vlastní meditace. Moje interpretace bývá nápomocná.

Po každém meditování ode mne dostanete nahrávku meditace pro svoji domácí praxi a záznam teorie pro připomenutí.


MEDITACE NA UKÁZKU:

Možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady. Jemná meditace, uvolňuje, nalaďuje, nic zásadního neřeší:

A tady si pusťte povídání, jaké meditace vedu. Ať si navnímáte moji energii a posoudíte, zda spolu jsme nebo nejsme v souladu. Jestli vám mám co dát:

P.S. Na semináři se sejdeme ve skupině 5 – 12 lidí. Jednak přihlášení přes Naučmese a jednak mí vlastní studenti. Proto se může stát, že vás bude jen pár přihlášených a kurz se přesto bude konat. Směle doražte:-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.