Mindfulness Pobyt: Awakening

1l3jp8vx5f7-3cswy2roovr-img-5092.jpg

Zuzzi Husarová

Už 15 let se věnuji seberozvoji a posledních 6 let se specializuji na mentorování, koučování a trénink NLP a Mindfulness ve vztazích. Plním sny nejen mým klientům, ale minulý rok jsem si splnila i ten svůj, přestěhovala Více o lektorovi »

1l3jp8vx5f7-3cswy2roovr-img-5092.jpg

Zuzzi Husarová

Už 15 let se věnuji seberozvoji a posledních 6 let se specializuji na mentorování, koučování a trénink NLP a Mindfulness ve vztazích. Plním sny nejen mým klientům, ale minulý rok jsem si splnila i ten svůj, přestěhovala Více o lektorovi »

4vl25g5wie8-909pof4v1cq-everyday-makeup-routine-5.jpg
V blízkosti Vranov nad Dyjí, Praha (mapa)

už jen 4 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 14 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

...jak se cítit opravdu smysluplně a přinášet něco velkolepého na tento svět. Dokonce získáš jistotu, která se ti projeví ve tvém životě, o čemž jsi vždy snil/a.

Pokud ale nemůžeš slyšet to vnitřní vedení nebo jsi ztratil/a kontakt s tím, co si přeješ, jsi odpojený/á od své vnitřní moudrosti.

Strávit čas v klidu a tichu ti umožňuje naslouchat a znovu se spojit s touto moudrostí - a také vyživuje naše tělo, naše srdce, naše vztahy, naše kreativní projevy a naši duši.

Mindfulness pobyt Awakening se pořádá pouze jednou za rok, je skvělou příležitostí odpojit se od technologie, odpojit se od každodenních požadavků a probudit se k tvojí základní spirituální podstatě a moudrosti uvnitř tebe. Pobyt Awakening, se poprvé koná i pro muže, na krásném místě uprostřed lesů a luk Jižní Moravy. Umožní ti poodstoupit od uspěchané energie a vstoupit do kolektivní energie a společnosti podobně smýšlejících lidí, aby ses znovu spojil/a s tím, na čem opravdu záleží.

Naučit se ztišit vnitřní dialog mysli nám otevírá dveře k moudrosti ticha, mající potenciál léčit a transformovat tvůj život. Když pronikneš do tohoto vnitřního ticha, začneš proces přesunu pozornosti z ega do duše, ze strachu k lásce, z úzkosti k míru až ze soužení k k expanzi. “- David Simon, MD, Chopra Center zakladatel

Tento jedinečný Mindfulness pobyt je pro začátečníky i pokročilé meditující, během kterého se ponoříš do přírody, vychutnáš si meditace v lese, na louce při východu slunce a spojíš se s tělem, dechem a srdcem s ranní jógou, pranajamou, večerním zpěvem manter a meditačními workshopy. Budeš sedět se Zuzzi během večerních satsangů, kde bude odpovídat na tvoje otázky a hovořit o tématech, která jsou důležitá pro tvůj vnitřní klid.

8 důvodů proč se zúčastnit:

 • Čas v přírodě
  • Budetš se více propojovat s tvým potenciálem a nekonoečnou moudrostí, když zažiješ moudrost pěti PROBUZENÍ-AWAKENING - přírody, léčení, ticha, dharmy a lásky - prostřednictvím meditace, sebe-reflexe a psaní si do deníku. Tvůk čas v tichu, vědomé sdílení a na procházkách v přírodě ti umožní zažít všechny tvoje smysly bez rozptýlení.
    
 • Mindful komunita
  • Tvůj čas na tomto setkání vědomých lidí a mindfulness praktikantů ti přinese pocit, že jsi našel/našla svůj domov. Účastníci a profesionální mentoři vytvářejí pocit bezpečného, láskyplného a upřímného prostředí.
 • Hluboké Uvědomění
  • Víkend Mindfulness vytváří prostor pro obrovské věci. Vědomým udržováním mentální turbulence, rozpoznáváním rozdílu mezi myšlením a bytím a hlubokým nasloucháním si uvědomíš kreativní podněty, které vznikají z hlubší oblasti tvého vědomí.

    

   Co říkají účastíci pobytu: "Změnilo mi to život. Akce mi pomohla uzdravit smutek a vytvořit otevřený prostor pro duchovní posun a tvořivost. “- Patrik T.

   „Jsem schopna 100% přijmout své vlastní potřeby a touhy. Už se nebojím vnitřních pulzací. Zamilovala jsem se do svého Já! “- Stela E.

    

 • Experti v oboru
  • Spolu s moudrostí přinášejí lektoři Mindfulness pobytu své jedinečné talenty a zkušenosti, které ti pomůžou k tvému probuzení a hlubokému ponoření se do sebereflexe.
  • Mindfulness trenérka, NLP koučka Zuzzi Husarová a chanellerka,lektorka Kundalini jógy Simi Husarová povedou skupinové meditace, workshopy a pranayamské cvičení. Učitelka jógy tě odborně provede každodenními ranním cvičeními kundalini jógy a zpěvem. Skupina jako celek vytvoří bezpečné a podpůrné prostředí pro tvoje zážitky a povede tě k získání hlubokých poznatků během tvého pobytu.

 • Odpočiň si a zregeneruj svoje tělo a duši
  • Vrátíš se domů s pocitem klidu a pohody, naplněný/á, novým způsobem propojený/á se svým vnitřním světem. Budeš schopen/na rozpoznat staré programy mysli od hlasu své vnitřní moudrosti a budeš se moci rozhodnout pro to, co ti v každodenním životě pomůže ke spokojenosti a posune tě to o krok dál na tvé nové cestě. Mnoho lidí se k tomtu pobytu vrací rok co rok, aby se znovu napojili, přemýšleli a ponořili se hluboko do sebe, aby rozšířili svou meditační praxi.
 • Pokračování v růstu
  • Když přijedeš domů z Mindfulness pobytu Awakening, přineseš domů vše, co potřebuješ, aby ses mohl/a ve svém každodenním životě vyvíjet dál, včetně:

   Jak používat ticho k tomu, aby sis všiml/a neustálého vnitřního dialogu mysli a překročil/a omezující přesvědčení a vzorce myšlení.
   Jak ti příroda pomáhá zaměřit se na pět smyslů, aby se tělo vrátilo k uvědomění a uzdravení.
   Jak tě meditace přibližuje k božství.

 • Dopřej si rozmazlování
  • Všechna jídla jsou zahrnuta v pobytu. Jídlo je výživné a svěží, s lahodným výběrem jídel na podporu a oživení tvého těla, mysli a ducha během tvého pobytu. Denní menu je z eko produkce místního eko ubytování. K dispozici budou vegetariánské, bezlepkové a veganské možnosti.

Když se zaregistruješ na víkendový Mindfulness pobyt Awakening:

obdržíš vše, co potřebuješ k plnému využití kurzu včetně:

 1. Materiál k programu Mindfulness Awakening
 2. 2,5 denní pobyt v Eko ubytování Na samotě u včelína
 3. 2,5 denní výživné jídlo, snídaně, obědy a večeře
  Všechna jídla jsou v bio vegetariánské kvalitě s možností veganské či bezlepkové stravy
 4. 10% slevu na online kurz Uměnímeditace.cz
 5. Možnost osobních konzultací s expertkami ve volném čase či individuálního sezení (není zahrnuto v ceně kurzu)

CO SI VZÍT S SEBOU?

 • Pohodlné oblečení na cvičení, do lesa, 
 • Jogamatku, meditační polštář (pokud máš), pastelky, deník, něco na psaní

INFORMACE

 • Více informací o víkendu najdeš po registraci či na našich stránkách zde: www.jsembohyne.cz

Těšíme se na tebe,

organizátoři víkendu Zuzzi, Simi a Jana.

ÚČASTNICE KURZU ŘÍKAJÍ:

Kurz se Zuzzi a Simčou byl nádherný a ohromně přínosný! Děkuji za tak příjemně strávený čas a vytvoření bezpečného prostředí pro sdílení i bolestných pocitů. Dozvěděla jsem se a pochopila hodně věcí a hlavně jsem po víkendu byla mnohem klidnější, vyrovnanější a měla víc jistoty a jasno v tom, v čem jsem na začátku měla strach a zmatek. Ještě jednou děkuji! :-)


Jana Podobová, hudebnice

https://jsem-bohyne.webnode.cz/reference/

 

 

Víš, že Zuzzi vede také tyto kurzy?

Víš, že Zuzzi vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 520ieh63clh-yoga.jpg
 • 5mex63x04jw-bohyne-4-joga.jpeg
 • 4esnvmg7mqg-bohyne-meditace.jpg
 • 2dj33an7izb-foto-27.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.