Vánoční výběr kurzů

Mindfulness aneb jak být tady a teď (cesta k osobnímu štěstí)

5796080-251m.jpg

Jiří George Konečný

Kouč, lektor teambuildingů, herec a sportovec, pracující na volné noze se sedmi lety korporátních zkušenosí v zádech. Mám dvě děti, život mě baví a moc rád jsem venku za (téměř) jakéhokoliv... Více o lektorovi »

5416870-tady-a-ted.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 20 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Vyzkoušíte si a naučíte se několik praktických cvičení, díky kterým budete přítomni TADY a TEĎ. Krátce se pobavíme o stresu, co ho způsobuje a jak se s ním vypořádat. Převážná část cvičení bude pro jednotlivce, ale součástí budou i skupinové "aktivity".

Cena pokrývá především náklady spojené s kurzem, není tedy komerční. Tento kurz vnímám jako možnost, jak pomoci zlepšit život lidem kolem mne. Jde o jakýsi "příspěvek" společnosti.

A jaký bude konkrétní program?

Vyzkoušíme legendární (pomalé) jezení (h)rozinky, projdeme společně krátkou meditací, příběh z knihy Alchymista od Paula Coelha nám bude inspirací při prohlídce vily i zahrady a společně si pohrajeme se zábavnými tyčkami.

Proč přijít na kurz ke mně?

Jsem absolventem kurzu De-Mystifying Mindfulness - kurzu Univerzity v Leidenu, NL. Účastnil jsem se několika kratších workshopů zaměřených na mindfulness a snažím se získávat dostupné a aktuální informace, související především s aktivitami použitelnými pro teambuildingy.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.