Meditační technika Amrita - IAM 20

4h7rcpqhu12-20171017-153334.jpg

Ludmila Cerna

Od mala jsem cítila zájem o smysl života. Otázky přicházely bez odpovědí. V 18ti letech jsem začala cestovat po Evropě, sbírat zkušenosti a hledat sama sebe. Po Více o lektorovi »

56n0fo7u2cr-meditate.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Integrovaná meditační technika Amrita (IAM 20) je snadná a vysoce účinná meditační metoda, kterou vyvinula světově uznávaná duchovní a humanitární představitelka Máta Amritánandamají,  nazývaná Amma pro všechny ty, kteří hledají naplnění v životě.

IAM sestává z kombinace jógových relaxačních cviků a cvičení koncentrace pomocí meditace. Pravidelné provádění IAM 20 zklidňuje proud myšlenek, vyrovnává emoce a navozuje pocit uvolnění a vnitřního klidu.

 Denní praxe IAM zabere zhruba 20 minut.

Kurz povede Ludmila Černá, certifikovaná lektorka žijící od roku 2007 v Indii, kde se věnuje duchovní praxi a dobrovolné práci pro humanitární organizaci Embracing the World.

Technika IAM je předávána zdarma, na pokrytí pronájmu a výukových materiálů prosíme o příspěvek 150 Kč. Lidé ve finanční nouzi mohou požádat o slevu nebo prominutí příspěvku. Jakýkoliv finanční přebytek bude věnován na podporu činnosti charitativní organizace Embracing the World akreditované při OSN (www.embracingtheworld.org).

 Por více informací o IAM prosím navštivte: 

cz.amma.org, www.iammeditation.org

Kurz je zorganizován ve spolupráci s Nadačním fondem Yoga Help

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.