Mastermind pro záchranáře lidských duší aneb odborníky z pomáhajících profesí

1kkee6j54raol3y-michaela-freeman-for-web.jpeg

Michaela Freeman

KREATIVITA, TRANSFORMACE a EMPOWERMENT propojují všechny mé zdánlivě nesourodé projekty od podnikatelských, uměleckých a charitativních po vzdělávací. Vše, co Více o lektorovi »

88tqyxkgtewlyi0-save-me-main.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 14 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Jsi učitelka, lektor, terapeut, lékařka, léčitel, business coach nebo třeba astroložka? Pracuješ v oboru pomáhajícím lidem v jejich rozvoji? Přijď do kruhu ostatních profesionálů posdílet svá úskalí i nápady. Víc hlav víc ví!

Pro koho je toto setkání

Pro všechny, kteří pracují s lidmi a pomáhají jim se rozvíjet, zejména:

 • Vzdělávání a kariérní rozvoj: učitelé všech stupňů, lektoři, konzultanti, business coachové, umělečtí coachové, pracovníci HR…
 • Zdraví a životní styl: lékaři, terapeuté (tradiční i alternativní), výživoví poradci, trenéři, cvičitelé, léčitelé, bylinkáři, pečovatelé, sociální pracovníci…
 • Osobní a duchovní rozvoj: life coachové, poradci, vědmy, druidové, kněžky, astrologové…

Lidé k vám chodí pro radu a očekávají od vás řešení. Za kým chodíte vy?

Cíle setkání

Cílem je zajistit vzájemné propojení a emoční i praktickou podporu pro všechny, kdo:

 • Hledají spřízněné duše, se kterými mohou posdílet svá osobní a profesní úskalí
 • Mají nějaký nápad, vědí jak jej realizovat, ale chybí jim kontakty a zkušenosti
 • Mají nějaký projekt, který se snaží lépe definovat, uchopit nebo rozjet (třeba chcete napsat knihu, rozjet kurz nebo vymyslet novou službu)
 • Hledají lidi do party nebo nápady na to, jak zajistit, co je potřeba pro další vývoj kariéry
 • Hledají doporučení na dodavatele služeb a zdroje informací
 • Bojují s marketingem a propagací, nevědí, jak se prezentovat
 • Chtějí v bezpečném prostředí procvičit prezentaci své práce nebo projektu, např. před konferencí nebo důležitou schůzkou
 • Přemýšlí o změně kariéry, jiném nastavení služeb nebo klientely / řeší, jak dál
 • Chtějí získat zpětnou vazbu a další nápady, případně obchodní partnery

Co Tě na tomto setkání čeká?

Při každém sezení existující skupiny otevíráme 3 místa novým členům. První účast je zpoplatněna, jinak jsou sezení zdarma. Jde o velice neformálně vedenou debatu, která je ovšem na podstatná témata. Pokud je plných 10 účastníků, budeš mít v kolečku prostor kolem 10 minut.

Cílem prezentace není prodat ostatním Tvé produkty či služby!

Po prvním sezení Tě rádi přidáme do Whatsappové skupiny, kde si předáváme tipy, triky a vzájemně se podporujeme mezi setkáními.

Skupina se setkává přibližně 1x měsíčně a průběžně se mění podle toho, jak kdo má čas a chuť. I když přijdete mezi lidi, kteří se už znají, nebojte, jste rozhodně vítáni.

Co je mastermind?

Mastermind není jen forma setkávání, jde o nastartování procesu synergie – tedy jedna plus jedna je víc než dva. Síla skupiny je až magická. Nejde jen o to, že si předáte zkušenosti nebo kontakty. Svůj nápad musíte říci nahlas, odhodlat se, dát mu energii a prezentovat ho lidem, kteří opravdu naslouchají a jsou připraveni poradit, pokud vědí jak. Skupina společně přijde na řešení, která by jednotlivci prostě nevymysleli sami.

Master mind, tedy „mistrovská mysl“ je právě ono nabité emoční pole, kde lítají nápady a otevírají se brány představivosti. Je to, jako bychom doprostřed kruhu pozvali múzu nebo genia loci nebo celou armádu strážných andělů, říkejte si tomu, jak chcete. Naše společná múza má ale určité požadavky – naslouchání, upřímnost, otevřenost, konstruktivní kritiku, která neubližuje, a diskrétnost.

Vynálezce Howard Aiken řekl „Nestrachujte se, že vám někdo ukradne nápady. Pokud jsou vaše nápady alespoň trochu dobré, budete je lidem muset narvat do chřtánu.“ Realizovat a prosadit originální nápady je prostě dřina. I přesto chci zdůraznit, že se od účastníků očekává důvěrnost a mlčenlivost mimo skupinu, pokud již nejde o zveřejněný projekt či službu, tam se naopak čeká nadšené šíření :-)

O cyklu Empowerment

Toto setkání je součástí volné série vzájemně se doplňujících kurzů zaměřených na získání nebo znovunalezení osobní síly, objevování své jedinečnosti a přinášení svých darů a talentů do světa. Kurzy lze mezi sebou libovolně kombinovat.

Proč přijít na mastermind ke mně?

Od roku 1996 se, kromě praxe, věnuji tvořivosti na úrovni mechanismů a principů a také učím kurzy odblokování kreativity, osobního a duchovního rozvoje. Má expertíza jsou transformační procesy, ale doma jsem také v otázkách sebeprezentace v kontextu businessu. Je mi blízká oblast moderní i alternativní medicíny. Má vlastní práce se pohybuje na hranici uměleckých, podnikatelských a charitativních projektů a osobního rozvoje. Díky této různorodosti se nezaměřuji jen na jeden svůj obor, ale znám prostředí a potřeby lidí ze zcela odlišných prostředí.

Oproti jiným kurzům, kde přednáším, v této skupině jsem jen jednou z účastnic, pouze poskytuji prostor a tak nějak koriguji tok konverzace, aby se na všechny dostalo. Sdílím zde své nápady a získávám zpětnou vazbu na své projekty, jako všichni ostatní.

Propozice setkání

 • Pořadatel: Michaela Freeman
  Místo konání: 
  Kodaňská 81/4, Praha 10 - Vršovice (vchod vedle kavárny FLAT hned u zastávky "Ruská")
 • Maximální počet účastníků: 10, z toho 7 míst je rezervováno pro dosavadní členy skupiny a až 3 mohou být nově příchozí z Naučme se
 • Cena: Pro nově příchozí je cena 300 Kč, následně jsou sezení zdarma
 • Prostor pro vaše dotazy: prezentace cca 10 minut, jinak diskuze průběžně
 • Technické vybavení: k dispozici je technika na puštění Powerpointové prezentace nebo videa – v případě zájmu mi dejte předem vědět
 • Pohoštění: na místě jsou k dispozici teplé a studené nápoje, účastníci obvykle přináší nějakou dobrotu navíc ke sdílení

Přijď a přiveď přátele :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.