Léčím si vztah s – meditační seminář

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

9n6dgpyo53eh3pc-shutterstock-341389619.jpg
Jáchymova 3, Praha 1, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Naše nejbližší vztahy jsou ty nejvíc zraněné. Škoda, že. Ale vlastně je to zákonité. Zažili jsme toho spolu tolik. V těsném partnerském nebo rodinném soužití. Vše, co jsme polkli, překonali, vytěsnili, jinými slovy nezpracovali, ve vztahu zůstává viset nevyřešené. Příští konflikt na to naváže. Proto se páry a rodiny ve finále hádají o nepodstatných věcech. Asi to sami znáte. Protože rozehrávají celé řetězce minulých událostí. Nakonec to stejně skončí u tchýně, peněz, nebo ty mne nikdy neposloucháš... Dosaďte si sami.

Pokud chceme ve svých nejbližších vztazích zůstat uvolnění, nemuset se ovládat, nebublat agresí, máme tu nejlepší motivaci své vztahy čistit, léčit. Od srdce. Láskou. Odpuštěním. Je jedno, jestli se jedná o vztah s partnerem/partnerkou, rodičem nebo dítětem, kamarádkou či kolegou se kterým dýcháte každý den osm hodin vzduch v jedné kanceláři. Investované úsilí a čas se vám bohatě vrátí a ještě se dozvíte něco o sobě.

JAK SEMINÁŘ FUNGUJE:

Zameditujeme spolu. Pokud jste nikdy nemeditovali, nevadí. Naučím vás to. Budu vás provázet vaším vnitřním světem, stačí, když se s důvěrou odevzdáte mému vedení. Kolektivní energie vám pomůže, do meditace vás vtáhne, ani nebudete vědět jak.

Změníte nastavení své mysli. Jednoduše tak, jak vám napoví vaše intuice. Protože vy sami v sobě máte odpovědi na všechny svoje otázky. Nikdo jiný, než vy, nemůžete vědět, co je pro vás správně. Já jsem jen průvodkyní vaším vnitřním vesmírem.

Vaše životní realita se pak sama přeskládá. Protože svůj svět si vytváříme svými myšlenkami. To je kouzlo meditací. V reálných životních situacích se nemusíte snažit, překonávat, ovládat. Z meditace máte odpracováno. Dál to běží samo, automaticky.

Po čase se ohlédnete zpět. Už sami, beze mne. Abyste si uvědomili, v jakých situacích se chováte jinak. Kdy spontánně, bez přemáhání reagujete jinak, než dosud. Protože je to tak přirozené, že byste si možná ani nevšimli:-)

JAKÉ MEDITACE SPOLU ABSOLVUJEME:

Otevřeme své vlastní srdce lásce. Naše vlastní láska je základ. Jen z plného poháru lze sdílet, rozdávat. Jinak upadáme do závislostních vztahů. A ty nefungují. Potkávám tolik úžasných, schopných, krásných lidí, kteří, když se v meditaci dotkneme srdce, se rozpláčou nebo cítí tíhu na prsou, smutek... Začneme tedy u sebe.

Na co jsme se potkali? Sami na sebe nevidíme. Vztahy jsou naše zrcadla, vedou nás k sebepoznání. Abychom mohli být víc sami sebou. Ve vztazích můžeme odhalit své nevědomé postoje. Tedy to, co o sobě nevíme. Na druhých nás to irituje. Díky nim to poznáme. Schválně, co říká vaše zrcadlo? Mrkneme v meditaci.

Vyléčíme vztah láskou a odpustíme si. Láska hory přenáší, že. Ve všech druzích vztahů. Ve vztazích si můžeme porovnávat ega. To se děje většinou, když nemáme dobré sebevědomí, dostatek důvěry a sebedůvěry. Nebo k sobě můžeme být otevření a láskyplní. Vydáme se tím směrem. A začneme tak, že si odpustíme. Od srdce. Ne v hlavě. To nefunguje.

Osvobodíme vztah, přetneme pouto. Někdy už ve vztahu nemůžeme dýchat. Cítíme se svázaní, závislí. Pak má smysl vztah osvobodit. A buď máme motivaci spolu dál zůstat nebo ne. Můžeme osvobodit své odrůstající dítě, aby si mohlo jít svou cestou. Přetnout pouto k rodiči, protože jsme už dospělí. Klidně ve čtyřiceti:-) Bývalé partnery necháme minulostí. Paralelní vztahy překročíme, abychom mohli dál. Možností je nekonečně.

MEDITACE NA UKÁZKU:

Možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady:

P.S. Na semináři se sejdeme ve skupině 5 – 11 lidí, jednak přihlášení přes Naučmese a jednak mí vlastní studenti.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?