Vánoční výběr kurzů

Květinový workshop v Periferie Café

3f9sucxvkxl-l-s.jpg

Lucie Mösr

Jsem Lucie a žiju v lese.   Věnuju se floristice a výtvarné tvorbě ve svém Ateliéru 26 v pražském Braníku.   “Floristika je mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku... Více o lektorovi »

92u28rt9zqv-work-venec06s.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kromě velmi intenzivních skupinových kurzů v mém Ateliéru 26, které jsou pouze pro 4 osoby, jsem se rozhodla pravidelně pořádat květinové workshopy v nedaleké spřátelené kavárně Periferie Café. Hledala jsem cestu, jak zpřístupnit své květinové kurzy veřejnosti, jak časově, tak i cenově a vymyslela jsem tyto nedělní workshopy vhodné pro každého i bez předchozích floristických zkušeností.

Workshopy budou v každém ročním období jiné, sezonní. Jaro, léto, podzim a zima. Začneme jarními košíčky, věnci a hnízdečky, přes letní věnce ze sušených květin a luční kytice, podzimní věnce, osázené nádoby až po zimní dekorace, věnce, adventní výzdobu a dárky pro vaše blízké.

Poradím vám, kde čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu, kde a jak pořídit květiny a materiál k další tvorbě. Každý výrobek si samozřejmě odnesete domů.

Na přání ráda uspořádám tento kurz i pro vaší firmu nebo soukromou skupinu (min. 10 osob). pro více informací mně kontaktujte.

 

Originální dárek – darujte zážitek

Tento workshop můžete věnovat svým blízkým ve formě Dárkového poukazu přímo na jméno, který vám krásně dárkově zabalím. Termín a téma workshopu si pak vybere obdarovaný sám dle svých preferencí.

Platnost poukazu je celý kalendářní rok 2019.

Doprovodné fotky

  • 7ev7hd9w2h8-work-venec02s.jpg
  • 1xi4shm5zrv-ar-02s.jpg
  • 7xtjsc2f5t4-workshop-summer-wreath-02s.jpg
  • 83hu7kuj92f-workshop-summer-wreath-04s.jpg
  • 6jcybhbf0ux-work-srdce-sipek04s.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.