Kurz pozitivního myšlení

9sxxyv5o8o3s8o6-20210801-164157.jpeg

Tomáš Brejcha

Jsem člověk, který má své vize, a s odhodláním, elánem a stylem sobě vlastním, si za nimi jde. Naplňuje mě, když zkušenosti a nadšení předávám dál.    Více o lektorovi »

9sxxyv5o8o3s8o6-20210801-164157.jpeg

Tomáš Brejcha

Jsem člověk, který má své vize, a s odhodláním, elánem a stylem sobě vlastním, si za nimi jde. Naplňuje mě, když zkušenosti a nadšení předávám dál.    Více o lektorovi »

20140501-181435-kurz-2.jpg
Kremnická 1, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Rád bych tu ostatním předal něco, co v dnešní době považuji za vcelku nedostatkové zboží. A nejen tady v ČR, nýbrž povšechně ve svetě. Tím něčím je pozitivní myšlení a sebevědomí obecně.

Proč se bojíme, a dělá nám problémy, smát se. Třeba jen tak sami pro sebe si bezdůvodně vykouzlit úsměv ve tváři? Máme obavy, že nepůjdeme s davem. Budeme se vymykat a vypadat jinak, než lidé s vážnými obličeji, které potkáváne dnes a denně cestou do práce/školy?

Máme obavy se projevit. Ať už jde o pracovní či mezilidské vztahy. Držíme se raději zpátky, jsme neprůbojní a rádi za to, co máme a nejdeme za tím, co bychom chtěli mít. Zavrhujeme a vzdáváme se snů, po kterých třeba jen ve skrytu duše toužíme. Nechceme plánovat, protože "nám to stejně nikdy nevyjde." Obava z neúspěchu nás psychicky paralizuje a strach ze ztrapnění před sebou samými, okolím, blízkými, nám většinou zabraňuje se z prohry oklepat a zkusit to znovu.

Já bych Vám v tomto kurzu chtěl ukázat, že jít v životě s úsměvem a hlavou vztyčenou, je možné. Že je ve Vašich silách být jedničkou při pracovním pohovoru, a oblíbený v práci samotné. Chci Vám ukázat, že není potřeba, se klepat jako osika z odmítnutí, jestě před tím, nez se rozhodnete oslovit krásnou dívku/chlapce. A že není nesnadné dostat čislo, sejít se na kávu a nepohořet po prvním rande. S odhodláním a positivním nábojem jde totiž všechno mnohem snáz.

Chci, aby čeští jedinci byli sebevědomější, odhodlanější a oplývali větší dávkou elánu a radosti. Rád bych se lidem kolem sebe díval do očí, aniž bych jejich pohledy musel hledat u země. Vhodná motivace, rekonstrukce možných životních scén a růst ega - to je to, co bych chtěl v tomto kurzu ukázat a prezentovat.

Nebojte se, a pojďte do toho se mnou! Moc se těším, jak budeme "bojovat" společně :-)

Víš, že Tomáš vede také tyto kurzy?

Víš, že Tomáš vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?