Kurz Nicnedělání

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala jsem mnoho seminářů, díky kterým a díky i celému svému životu, jsem se dostala do bodu, kdy jsem začala žít opravdu svůj život. Sama sebe. Bylo třeba překonat Více o lektorovi »

4njfn0f44qdhmqc-103940918-1165571397111116-3130736585475203717-o.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V kurzu, kterým vás budeme provázet společně s Raba Jiřím Formánkem se dozvíte o mnoha vašich možnostech, jak vyřešit svůj stav. Svoji nespokojenost. Budeme využívat metody arteterapie, práce s emocemi, meditaci, tanec i hudbu. Zjistíte, jak vlastně funguje vše ve vesmíru.

Proč  se nám dějí různé situace, co nám ukazují. Povíme si, jak můžeme reagovat. Jak se na tyto naše konkrétní situace můžete podívat. 

Emoce a pocity - jsou hlavní složkou našeho života, které nám říkají, jestli nám je dobře či špatně. Jak s nimi zacházet? To se naučime.

Naše tělo - skrze ně se dozvídáme spoustu informaci. Jen je nedokážeme správně identifikovat. Tělo máme hodně stažené, svaly nás udržují v tenzi - napětí. A my ho společne uvolníme - čekají nás cviky, tanec, různá cviceni.

Šamanský buben -využití vibrací tohoto nástroje zažijete na vlastní kůži. Jeho silné vibrace jsou velice příjemne a léčivé.

Společné sdílení - mluvením o vašich problémech se vše odkrývá, slouží ke zvědomnění si různých aspektů. Jelikož se vždy schází skupina lidi s určitými společnými tématy, tak společným sdílením jednoho dochází k pochopení u druhého člověka. Nikdy se nepotkáváme náhodou. Vždy je za setkáním mnohem víc.

Praktické rady - dostanete praktické konkrétní rady, které si můžete obratem vnést do svého života.

 

Pár slov o  lektorovi: Raba Jiří Formánek

Ahoj jmenuji se Raba Jiří od svých 17 let se věnuji různým duchovnim technikám. Jsem bytostně propojený se Sluncem a naší milovanou Zemí. Minulý rok jsem rozhodl opustit moji práci jelikož mi přestala dávat smysl. Takže se věnuji na prvnim místě potřebám mojí Duše. Nechci nikoho vést mým záměrem je motivovat, inspirovat a trochu nutit ostatní k samostatnému myšlení.

Doprovodné fotky

  • 6ecnc04u8uonp2k-b2e27e90-9a35-4d6b-b495-244982c986b6.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?