Kurz efektivního nakupování

3o689c3bkyt-img-4369.jpg

Gabriela Zimová

I když jsem se ke stylingu dostala jako slepec k houslím, už několik let na ně moc ráda a navíc úspěšně hraju. Pro radu ohledně oblékání nebo rovnou s prosbou o Více o lektorovi »

3o689c3bkyt-img-4369.jpg

Gabriela Zimová

I když jsem se ke stylingu dostala jako slepec k houslím, už několik let na ně moc ráda a navíc úspěšně hraju. Pro radu ohledně oblékání nebo rovnou s prosbou o Více o lektorovi »

8ktmos4hz3ekjhr-efektivninakupovani.jpg
Obchodní centrum Chodov, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 26 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

     Pokud tu jste a tohle čtete, pravděpodobně nemáte co na sebe. Že jo? Jestli je to tak, dost možná už jste uvažovaly o variantě osobního stylingu. Ten ale obnáší nemalou investici do základu šatníku, kterou je většinou třeba učinit celou najednou. To peněženku rozhodně zabolí. Pokud právě tohle je důvodem, proč jste stále váhaly a svůj vlastní styl odkládaly, tak jste na správném místě. Profesionální stylistky z vás sice za tu chvíli neudělám, nebudu lhát, ale .... 

... naučím vás, jak správně nakupovat, na co koukat, jak si věci kriticky osahat a čemu se obloukem vyhnout, takže to pak zvládnete samy, kdykoliv se vám bude chtít dokoupit si další kousek. Nový šatník si tak poskládáte v klidu a postupně třeba v průběhu roku nebo klidně několika let. Je to proces, tak se nebojte tomu dát čas.

Jak to bude probíhat:

     Není to zrovna poetické, ale sejdeme se v obchodním centru, epicentru všech šatníkových radostí i starostí. Důvod je prostý - všechno je potřeba si názorně ukázat a vyzkoušet na vlastní kůži.

    Během tří hodin vás provedu mnou vybranými obchody a na příkladech podrobně vysvětlím a ukážu, jak se vybírají ty opravdu stěžejní kousky (a že to nemusí být jen bílá košile a černé sako).

   Nasměruju vás k nadčasovým střihům a kvalitním materiálům, ze kterých budete nadšené ještě dlouhé roky.

   Nejdůležitějším bodem našeho programu ale jistě bude se dozvědět, jak si vystačit s málem a stále mít co na sebe.

   Na konci kurzu si samy vyzkoušíte nakombinovat tři neotřelé outfity. Věřím, že tahle část vás bude bavit úplně nejvíc a s mojí nenápadnou pomocí ji všechny dotáhnete do šťastného konce. 

-V průběhu kurzu si rozhodně nemusíte žádné oblečení kupovat. Jde hlavně o to, abyste si osvojily správné nákupní návyky, dokázaly se vyhnout "zaručeně výhodným" nevýhodným koupím a srovnaly si v hlavě, co vlastně ve svém šatníku chcete a potřebujete. Pro vysněné kousky se můžete beze všeho vrátit po kurzu, po Vánocích, po výplatě nebo až naprší a uschne. Je to naprosto na vás.-

Co se například dozvíte:

 • Že není všechno zlato, co se třpytí a není všechno hřejivé, co se tváří chlupatě
 • Že peníze za všechny ty nekvalitní svetry, co jste už koupila a vyhodila by vám dohromady daly dost na jeden kousek z kašmíru nebo kvalitní merino vlny
 • Že tělové silonky už se nenosí (a nikdy nenosily)
 • Že vyhrnuté rukávy vám vylepší postavu (fakt!)

Co si z kurzu odnesete:

 • Sebevědomí a dobrou náladu
 • Vědomí, že už víte, jak na to
 • Nesnesitelnou chuť vytřídit si šatník
 • Schopnost nosit jedny šaty třikrát jinak
 • Pravdivé přesvědčení, že některé kousky vám nestojí ani za pohled
 • Možná trochu bolavé nohy (pardon)
A abyste to měly černé na bílém a mohly se při svých dalších nákupech kdyžtak podívat do taháku, pošlu vám den poté stručný souhrn všeho, u čeho hrozí, že byste na to mohly zapomenout. Jo?

Doprovodné fotky

 • 5pxfx36lg4vnrro-close-up-photo-of-knitted-sweater-3262937.jpg
 • 3qt211t34b6017y-woman-wearing-black-sweater-holding-fleece-cloth-733850.jpg
 • 2g877249o6mz5vy-2944047.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.