Keramická mozaika: lidi a zvířata

3udoc34upb2sxhm-divka-stolek.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Víkendová dílna, na které se budeme zabývat keramickou mozaikou od úplného prvopočátku - návrh, rozbíjení, obkladaček a nádobí, úprava střípků kleštěmi a zabrušováním... až po finální spárování.

Tento termín je speciální v tom, že je možno se hlouběji ponořit do problematiky vykreslení obličeje, portrétu člověka či zvířete. Ale můžete si udělat i cokoli jiného, stolek, mísu, květináč...

Kurz probíhá v Olšanech u Rousínova, v sobotu 10-17h a v neděli 10-15h, vždy pauzou na oběd (ten si zajišťujete sami, nebo se dá se objednat dovoz z blízké restaurace). Dojezd z Brna je cca 20 min autem, kolem 50 minut autobusem - přijíždí těsně před 10h, cestu zpátky nějak vymyslíme, obvykle má někdo místo v autě do Brna.

V ceně kurzu budou k dispozici keramické obkladačky v opravdu mnoha odstínech, kamínky, skleněné nugety, nádobí k rozbíjení... potřebné nástroje, lepidlo, spárovací hmota. K tomu káva/čaj a drobný sladký mls.

Pozor! Cena NEZAHRNUJE podklad pro mozaiku, domluvte se se mnou dostatečně předem jeho velikost a tvar - je možné dělat portrét i na stolek... ale potřebuju čas, abych to zajistila, spřízněný pan stolař je taky jen člověk ;-) K dokoupení budou na místě rozličné ručně vytvářené kousky keramiky a jiné specialitky.

S sebou potřebujete jen pracovní oblečení, přezůvky, a případně jídlo. A pokud možno i návrh, ideálně ve finální velikosti.. teda není nutno, ale dost to šetří váš čas :-)

Celkem bude na dílně maximálně 6 účastníků, ať se vám můžu pořádně věnovat. V případě pěkného počasí bude kurz probíhat převážně na útulném dvorku na čerstvém vzduchu.

Doprovodné fotky

  • 1gym0rgfmcaxmvv-westik-pred-cistenim.jpg
  • 13u3tc1fa4rffym-0img-8563-1.jpg
  • 2oda3qsya3hfiw3-0img-8525-1.jpg
  • 1x5l0hsy5r3sdsu-banyrova1.jpg
  • 1l40f11dyj1u4j9-0img-8483-1.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.