Jak zhubnout 10 kilo za 2 měsíce – a váhu si udržet

5422430-photo-jpg.png

Marek Hnátek

Jsem SEO konzultant závislý na kávě. Rád se setkávám se zajímavými lidmi, získávám nové znalosti a dělím se o ty stávající. Poslední 3 roky na Naučmese mě posunuly o neuvěřitelný kus dopředu.  Budou mé kurzy pro vás? Více o lektorovi »

9uag7oen8cc-jak-zhubnout-10-kilo.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chcete trvale zhubnout? Zkoušeli jste už různé metody, ale bez dlouhodobých výsledků? Navštivte kurz, kde budeme probírat fungující způsoby snižování váhy.

Ukážeme si, jak hubnout tak, aby to bylo pro vaše tělo přirozené. Smyslem kurzu je, abyste dozvěděli, jak dané metody „našroubovat“ na váš životní styl. A jak to udělat, abyste mohli počítat s dlouhodobými výsledky a nemuseli se přitom trápit přísnou dietou nebo každodenním tréninkem.  

O kurzu

Je spousta cvičebních programů i diet. S některými i zhubneme, jenže kvůli jojo efektu se po chvíli vrátíme na původní váhu. My se ale budeme věnovat jejich přesnému opaku.

Probereme základní principy hubnutí / cvičení a zabrousíme i keto dietě, HIIT tréninkům a dalším oblíbeným trendům z posledních let. Nebude to ale jen o teorii, ale hlavně o tom, jak vše aplikovat právě u vás. Pokud například nemáte kvůli práci příliš času na cvičení, stejně můžete efektivně hubnout – ukážeme si, jak na to.

Poznámka – kurz je určen především začátečníkům, kteří se chtějí seznámit s fungujícími způsoby, jak zhubnout, sestavit jídelníček, navrhnout cvičební plán. Pokud se o tuto oblast dlouhodobě zajímáte, nejspíš se nic nového nedozvíte.

Obsah kurzu

Chronologicky projdeme proces hubnutí a to, jak ho maximálně podpořit.

  • Základní principy hubnutí
  • Mýty o hubnutí 
  • Začínáme v kuchyni
  • Ukázkové jídelníčky
  • Cvičení a posilování
  • HIIT tréninky

Po kurzu obdržíte zdroje na kvalitní zdroje informací o všem, co probereme. Jako bonus se na závěr budeme věnovat i několika dalším účinným cvičebním programům.

Doprovodné fotky

  • 2r22fclgp43-590.png
  • 78bs8krirmc-jak-zhubnout-10-kilo.png

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.