Jak zefektivnit práci personalisty pomocí online marketingu aneb Jak si nenechat ujet vlak v HR

87o4q6tka24-img-20170527-190448-1.jpg

Elena Horáková

Ahoj, jmenuji se Elena :) Při práci jako personalista jsem se setkala s mnoha problémy, které trápí firmy napříč odvětvími. Poté, co jsem nastoupila jako HR specialista do marketingové agentury In... Více o lektorovi »

10zanybczxd-oai4zv0.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Proč tento kurz?

Na pracovním trhu se role obrací a zaměstnavatel už v mnoha případech není ten, kdo si vybírá. Získat kvalitního člověka je stále těžší a klasické pracovní portály dávno nestačí.

Tento kurz by měl ukázat personalistům, jak je možné využít nástroje online marketingu pro úspěšný nábor a pro dlouhodobé budování povědomí o společnosti.

Spolu s kolegy odborníky na online marketing jsme dali dohromady vlastní HR marketingovou strategii, která nám šetří nejen náklady na drahé personální agentury, ale průběžně a dlouhodobě nám buduje brand. A protože znám problémy personalistů, chci se o toto know-how podělit.

Co si z kurzu odnesete?

Protože jsme zatím jediní, kdo tuto myšlenku hlouběji rozpracoval, účastník kurzu si odnese konkrétní a jasnou vizi toho, jak dělat HR opravdu jinak. Odnese si konkrétní kroky podložené naší zkušeností.

Čím se na kurzu budeme zabývat?

Budeme se bavit o aktuálních problémech personalistů a o tom, jak je důležité si nenechat ujet vlak. Především pak o tom, jak je možné získat náskok pomocí chytrého využití všech možností, které v dnešní době online marketing nabízí.  

Pak vám představím náš vlastní marketingový přístup k HR, jak funguje v praxi a jaké máme výsledky. Ráda se podělím o konkrétní čísla :)

Pro koho je kurz vhodný?

  • Pro HR manažery a všechny personalisty, kteří chtějí posunout nábor a HR strategii do nové dimenze :)
  • Pro všechny, které zajímají nové přístupy k HR.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.