Slavíme 6. narozky!

Jak tančit GROOVE?

2kuz2exk0be-000aaa-martina-sarova-1.jpg

Martina Šárová

Jsem poradce pro zdravý životní styl a mou vášní je předávat lidem informace z této oblasti, ať už se jedná o vědomé cvičení, nebo vědomé stravování. Základ života je naše sebepéče a svou denní... Více o lektorovi »

4958920-9420900-groove.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

JAK SE NAUČIT SPRÁVNĚ TANČIT?

Dovoluji si vás pozvat na jedinečnou TANEČNÍ LEKCI "TANEC VŠECH RYTMŮ"

Nadčasová metoda naučí každého poznat své sebevědomí
Tanec všech rytmů je koncepční taneční program, který nabízí nejen tanec, fyzický pohyb jako cvičení, ale také zábavu, odreagování, nastartování sebevědomí, interaktivní poznávání, sdílení a opravdovou radost.

CO SE BUDE DÍT?

Rytmus v tanci je něco, co nás v muzice a v tanci hodně baví, ladíme své pocity, představujeme si sami sebe a cítíme se skvěle.  V taneční lekci všech rytmů poznáváme sami sebe, zahazujeme hodnocení, nepokládáme si otázky jak u tance vypadáme, ani nebudeme řešit co dělají druzí okolo nás.

JAK SE NAUČIT NEHODNOTIT SE PŘI TANEČNÍM POHYBU?

Jednoduché choreografie TANCE VŠECH RYTMŮ prožijete jako interaktivní fyzicky i duchovně transformační workshop. To, co zde objevíte je váš jednoduchý způsob, jak získat naplno přístup k pohybovému potenciálu v našem těle. Hlavní účel této lekce je poskytnout všem příležitost naladit svou vlastní vrozenou svobodu a přirozené umění pracovat se svým tělem i vědomím. Tanec všech rytmů je tak jednoduchý, že ho zvládne každý.

JAK SE NAUČIT PŘESTAT SE PŘI TANCI STYDĚT?

Nesnažíme se vypadat jako někdo, nebo být jako někdo, ale stáváme se naprosto přítomní ve svém těle a učíme se nacítit se do každého tanečního pohybu tak, aby byl pro nás co nejpříjemnější.

V tanečních lekcích Tanec všech rytmů naleznete široké pole vyžití a zdokonalení pohybu, kreativity, sebevyjádření a posílení sebevědomí. Především je to ale zábava, ve které navíc budete posilovat své tělo, pálit kalorie, odbourávat stres a napětí z dnešní uspěchané doby. Vrátíte se k sobě, ke svému nitru, kde budete nacházet čím dál tím více svůj prostor, zázemí, klid, sebedůvěru a respekt. Pokud existuje něco, co vede k léčení těla na fyzické i psychické úrovni, je to právě tanec.

Hlavním základem Tance všech rytmů je skvělá a žánrově různorodá hudba.

Všechno, co se zde dělá je hudbou i řízeno. Tanec nás posouvá mentálně, emočně i psychicky a doslova má schopnost změnit náš stav bytí.

Pravdy metody Tance všech rytmů:


Nikdo se nestará o to jak vypadáte - a pokud ano, je to jejich problém.
Vaše cesta je správná cesta - a když jdete svou cestou, nemůžete jít špatně.
Nikdo to za vás neudělá.
Nemůžete něco správně pochopit - dokud jste to nevyzkoušeli, nezažili nebo neprocvičili.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.