Jak překonat strach z řízení auta neboli bojím se řídit

1eukoqr2a2r91m0-foto03.jpeg

Petr Šulc

Budu vám trpělivým parťákem na pravidelných hodinových projížďkách, díky kterým si vybudujete sebedůvěru v řízení (nebo třeba parkování) vašeho auta. Najezdil Více o lektorovi »

1eukoqr2a2r91m0-foto03.jpeg

Petr Šulc

Budu vám trpělivým parťákem na pravidelných hodinových projížďkách, díky kterým si vybudujete sebedůvěru v řízení (nebo třeba parkování) vašeho auta. Najezdil Více o lektorovi »

9zz1i2nv9v2ihw3-foto01.jpeg
Začneme tam, kde chcete vy, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Vybrat si můžete mezi 1 projížďkou, pokud dále chcete trénovat sami a balíčkem 6 projížděk za výhodnější cenu, pokud chcete trénovat společně.

Začneme před vaším domem, abyste nikam nemuseli sami. Přijedu za vámi a vyrazíme společně.

Pro koho to je

Pro všechny, kteří již mají řidičák, ale z jakéhokoliv důvodu se obávají řízení auta a chtějí si za volantem víc věřit. Často se na mě obracejí maminky po mateřské, které chtějí být schopny kdykoliv si vyjet sami autem. Nebo lidé, kteří 10 let neřídili a chtějí oprášit znalosti. Jindy mi píšou třeba řidičky a řidiči, kteří zvládají jízdu po městě, ale bojí se na dálnici. Každý je unikátní a vždycky vymyslíme postup přímo pro vás.

 

–––––––

„S kurzem u Petra přišla moje ségra, která ví, že se za volantem necítím jistě a bezpečně. A nemohla mi doporučit lepšího lektora než je Petr, který je tak milý, klidný a motivující. Děkuji, Petře, za úžasné rady k řízení, za pocit plnohodnotné řidičky a ujištění, že vše se dá naučit a ženy za volant prostě patří. ☺️ Je osvobozující jít se zdravým sebevědomím k autu a nebát se cesty před sebou. A děkuji za to, s jakou láskou svou práci děláte. Více takových lektorů!“ Natálie

–––––––

 

Proč se chtít vyjezdit

Protože se za volantem chcete cítit pohodlně a věřit si. Tím pádem se vy (i ostatní s vámi) budete cítit bezpečně. A chcete toho docílit pravidelnými projížďkami s trpělivým člověkem, který vás v tom podpoří a srozumitelně vysvětlí cokoliv, co budete chtít vědět.

Co se naučíte

Především se naučíte důvěře ve své schopnosti a znalosti. Postupně přidáte sebedůvěru v ovládání auta, a nakonec i předvídatelnost okolí a ostatních řidičů. To jsou podle mě tři nejdůležitější předpoklady bezpečné jízdy.

Sami si vyberete, co se budete chtít konkrétně naučit. Ať už to bude jízda mimo město, jízda městem, jízda po dálnici, parkování, couvání, a nebo cokoliv jiného, co souvisí s ovládáním vašeho auta.

–––––––

„Petr je velice trpělivým, profesionálním a za mě tím nejlepším parťákem na cesty, který vám pomůže začlenit se rychle a maximálně bezpečně do pražského provozu a zlepšit své dovednosti a myšlení za volantem, díky jeho dobře mířeným a užitečným radám. Petra bych rozhodně doporučil každému, kdo potřebuje získat trochu toho zdravého řidičského sebevědomí a zlepšit se v určitých činnostech.“ Erik

–––––––

 

Jak se to naučíte

Vaším tempem a vaším stylem, žádný spěch a žádný stres. Neexistuje jeden jediný správný způsob, jak se vyjezdit. Každý potřebuje něco jiného, každému něco jde a něco ne.

Chcete pro začátek jen stát na parkovišti a nejprve se začít cítit dobře v autě? Proč ne. Chcete začít popojíždět po parkovišti a pak se teprve vydat do provozu? Tak jo, to přece není žádný problém. :)

Nejdůležitější je začít tak, jak to cítíte vy a ne podle univerzálních postupů pro všechny, jako ve škole.

Kdo jsem

Najezdil jsem přes 250 000 km po Evropě i Asii a řídím už 15 let. Zároveň mám už dva roky zkušeností s psychoterapií a o psychologii se velmi zajímám. Spojuji zkušenosti z řízení a empatii z terapie. 

Budu vám trpělivým parťákem na pravidelných hodinových projížďkách, díky kterým si vybudujete sebedůvěru v řízení (nebo třeba parkování) vašeho auta.

–––––––

„Vy jste přesně člověk, kterého jsem k vyježdění potřebovala!” Eva

–––––––

 

Jak můžete začít sami a hned

Videa na Youtube – Vyjezdi.se
Tipy na Instagramu – @vyjezdi.se
Web – www.Vyjezdi.se

Jen dvě podmínky účasti

1. Máte platný řidičák.
2. Máte vlastní auto nebo jste ochotni si vypůjčit carsharingové auto.

Doprovodné fotky

  • 6leb6zgqzexxmg9-screenshot-2021-11-08-at-9-07-31.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.