JAK na to, když vím CO a PROČ

6yyznfk86d1-dsc-1111.jpg

Daniela Majtnerová

Často stačí opravdu málo - i malá změna může mít velký dopad. Mohu se stát průvodcem na vaší cestě k pružnému a zdravému tělu bez bolesti, vnitřní síle a klidné mysli ;-) Mám za sebou velký životní převrat - odchod ze Více o lektorovi »

20141219-211056-jak-na-to-kdyz-vim-co-a-proc.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pro koho je kurz určen

Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí začít něco nového či se chystají podniknout změnu ve svém životě, kdy sice už možná vědí, CO by chtěli a také PROČ, ale často něvědí JAK na to, aby myšlenku uskutečnili. 

O co jde

K realizaci našich nápadů a vizí často stačí málo a proto je můj workshop koncipován tak, že ukáže, jak správně stanovovat cíle (metody SMART, GROW atd.), aby byly dosažitelné, seznámí s různými metodami třídění a vyhodnocování myšlenek a také jak s myšlenkami pracovat (brainstorming, kolo rovnováhy, myšlenkové mapy), a navíc obsáhne i základy efektivní komunikace, díky které může být vše, na čem děláme, mnohem jednodušší.

Mým cílem je předat nejen teoretické znalosti, ale především zkušenosti získané v rámci své dlouholeté manažerské praxe a koučovacího tréninku (jak to chodí a co opravdu funguje). 

Co získáte

  • Naučíte se využívat osvědčených metod, vycházejících jak z koučovací, tak manažerské praxe.
  • Různorodé techniky a cvičení si budete moci vyzkoušet na svých vlastních tématech, tak abyste se v nich mohli posunout kupředu.
  • Získáte zajímavý a nevšední vhled do svých nápadů a myšlenek a osvojíte si nové způsoby pro efektivní rozhodování a správné nastavení a dosahování cílů.

Doprovodné fotky

  • 20141219-211055-Ukázka brainstormingu.jpg
  • 20141219-211056-IMG_1612.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?