Jak mluvit anglicky - jak se konečně odhodlat a začít

4vzbrpvx2xz-yalwavz-400x400.jpg

Irena Pajerová

Studovala jsem angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala jsem půlroční studijní stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském... Více o lektorovi »

4vzbrpvx2xz-yalwavz-400x400.jpg

Irena Pajerová

Studovala jsem angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala jsem půlroční studijní stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském... Více o lektorovi »

31ye0vuc5vq-james-connolly-391470.jpg
Strašnice (bude upřesněno přihlášeným účastníkům), Praha (mapa)

Termín je dostatečně naplněn – kurz proběhne, hurá!

Zbývají už jen 3 místa

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Chceš se domluvit v každé situaci? Chystáš se letos cestovat a tvým cílem je zlepšit si angličtinu? Potřebuješ se rozmluvit kvůli škole či zaměstnání? Hledáš návod, jak na to? Chceš v sobě objevit potlačované jazykové sebevědomí a začít ho hýčkat?

a říkáš si....

“Jo, chci už konečně anglicky mluvit!”

 

Tenhle kurz Ti dá obrovskou dávku motivace konečně překročit svůj stín a nebát se v angličtině komunikovat. Učím angličtinu už 12 let a 95% procent všech mých studentů má stejný problém - něco z gramatiky už umí, nějaká slova si taky dokážou vybavit, ještě taky třeba přečíst text na webu, ale aktivně mluvit je to, co je trápí. Patříš také k nim? Nebo jsi jen zvědavý/á? Pojď zkusit něco nového a zapracovat na svých aktivních jazykových dovednostech! Já věřím, že každý se může naučit anglicky, a tak mít více šancí studovat v zahraničí, cestovat nebo získat lepší práci.

 

Co na Tebe čeká na kurzu:

  • Po krátkém úvodu začneme praxí, a budeme hrát LARP. Jde o speciálně upravenou metodiku jen pro potřeby tohoto kurzu, kde budeš mluvit anglicky, protože jedině praxí se člověk stává mistrem.
  • Po celý večer budu Tvou lektorkou, jazykovým koučem i průvodkyní a pomůžu Ti v tom, aby ses nebál/a opravdu celou dobu kurzu mluvit (chybami se učíme!).
  • Společně objevíme Tvoje tajné přednosti, co Ti pomůžou naučit se anglicky myslet.
  • Na konci kurzu získáš zpětnou vazbu, v čem a jak se můžeš rychle a efektivně zlepšit.

Co si odnese každý účastník:

  • Feedback na svoje jazykové dovednosti, tj. co jsou Tvoje silné stránky, v čem jsi opravdu dobrý/á a co naopak můžeš zlepšit a jak to udělat.
  • Tipy a rady, jak se obklopit podněty kolem sebe, a tak se neustále zlepšovat i bez učebnic.
  • Zábavu a potkáš lidi, co jsou na tom podobně jako ty + možnost přidat se do  komunity nadšenců

Proč zkusit něco takového?

Jen využívání angličtiny v reálných situacích ti pomůže být sebevědomější a začít anglicky nejen mluvit, ale i přemýšlet. A to ti pomůže odbourat strach mluvit anglicky ve svém životě. Pokud to totiž zvládneš u nás na larpu, zvládneš to i ve škole či v práci.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.